Жива огорожа

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Жива огорожа для саду та ділянки

Вартість живоплоту для саду або дачі

Ціна формується індивідуально, мінімальне замовлення від 4 999 грн.

Телефонуйте для точного розрахунку:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Жива огорожа має велику кількість переваг. Кожна з них заслуговує на особливу увагу. І хоча багато хто робить вибір на користь живоплоту, виходячи з міркувань безпеки, це аж ніяк не найголовніша перевага.

Набагато більшої уваги заслуговує те, що жива огорожа дозволяє посилити шумоізоляцію, захистити ваш особистий простір від різного роду атмосферних явищ, будь то злива, вітер, або палюче сонце.

Взагалі, жива огорожа дозволяє створити свого роду мікроклімат, який буде, володіти навіть цілющими властивостями. Очевидними є чудові естетичні властивості живої огорожі.

Щоб оцінити все різноманіття живоплотів, давайте розглянемо це питання більш детально.

Якщо ви хочете, щоб ваша огорожа була взимку і влітку - одним кольором, вам слід вибрати вічнозелені рослини.

Такий тип огорожі дуже подобається консервативно налаштованим людям, які не дуже полюбляють зміни в житті. Особливістю вічнозелених огорож є не тільки стриманий зовнішній вигляд, але і вибір відповідних варіантів.

Значною перевагою живоплоту є непрозорість навіть в такий час, коли дерева оголюються від листя. При цьому рішення можуть бути різноманітними: в'язи разом з ялівцем, верба разом з іншими хвойними рослинами і так далі.

У ландшафтному дизайні важливу роль відіграє не тільки жива огорожа по периметру, але і, коли є необхідність її використовувати в інших випадках. Якщо у вас є більше трьох клумб, газонні доріжки, слід цьому всьому додати форму, використовуючи дані рішення. Важливою вимогою до формованої огорожі є можливості стрижки.

Тому тут також слід ретельно вибирати рослини, чагарники. Такі живі формовані огорожі, які складаються з барбарису, смородини альпійської, глоду, туї західної, є хороший приклад для використання.

Залежно від концепції ландшафтного дизайну, має іноді сенс використовувати вільно зростаючі огорожі.

Різноманітність живоплотів представлено в рішеннях різної форми, в використанні різних рослин, а також виходячи не тільки з естетичних цілей, тобто огорожі можуть виконувати не тільки декоративну, але і захисну функцію, тоді рядів в огорожі налічують більше двох.

За своєю висотою живоплоти можуть бути низькими, від 50 до сантиметр до одного метра, середні або звичайні живоплоти - до двох метрів і, коли в цьому є необхідність, використовуються високі живі стіни, висота яких сягає понад два метри.

Як бачите, живоплоти є досить складним завданням. Вибираючи те чи інше рішення для своєї ділянки, обов'язково потрібно довірити цю справу професіоналам, так як рішення можуть бути вдалими чи навпаки. Взяти, приміром, такі складні інструменти ландшафтного дизайну, як шпалерна огорожа, її ще називають кордонною.

Це посадки в один ряд з пагонами, які знаходяться в одній площині. Використовуються для цього груші яблуні, глід і так далі. Напевно ви вже бачили шпалери, опори гратчасті, на яких висаджені рослини.

Власне, такі шпалери можна знайти на балконах, верандах. По суті, звичайно, всі живоплоти є частиною природної краси. Але саме від того, який тип звичайного або швидкозростаючого вічнозеленого живоплоту, і як буде застосований в загальній картині ландшафтного дизайну, так буде створено те чи інше враження, так буде досягнутий успіх зі створення цілісної дизайнерської картини.

Жива огорожа є найоригінальнішим, екологічним та естетичним виглядом огорожі присадибної ділянки. З її допомогою можна не тільки захистити свою територію від чужих поглядів, але і зонувати її. Для цього підійдуть різні чагарники, дерева або в'юнкі рослини. Рослини, підібрані професіоналами київської компанії TOPIAR, що займається ландшафтним дизайном, здатні радувати своїх господарів яскравою зеленню довгі роки.

Жива огорожа з туї є найпопулярнішим видом огорож. Це високе вічнозелене дерево з красивою пірамідально-округлою формою крони, яке добре піддається стрижці. Головною перевагою туї перед іншими деревами є її невибагливість. Вона може рости на будь-якому ґрунті і з будь-яким освітленням.

Існує кілька сортів туї, що ідеально підходять для оформлення живоплоту на дачі:

  • Брабант. Виростає до півметра за рік.
  • Смарагд. Цей сорт Не потребує частої обрізки.
  • Колумна. Досягає 8-ми метрів у висоту і взимку набуває коричневий відтінок.

Другою за популярністю вважається жива огорожа з верби. Крім звичних нам «плакучих» верб на берегах водойм, існує безліч сортів, здатних стати відмінною огорожею і елементом декору. Всі вони відрізняються один від одного за формою листя, кроною, висотою і кольором. Вони можуть бути високими, низькорослими, карликовими і навіть стелилися по землі. Крім того, красиво і охайно також виглядає живопліт з барбарису. Завдяки своїм колючим гілкам барбарис може служити ще і антивандальною огорожею.

На нашому сайті ви можете подивитися вже виконані проекти ландшафтного дизайну, які були замовлені свого часу нашими клієнтами. Фахівці нашої компанії TOPIAR здатні взятися за розробку ландшафтного дизайну будь-якого рівня складності, висадку рослин і забезпечити цілорічний догляд за ними.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання