Автоматичний полив

Замовити прорахунок
проектів
реалізовано
км труб
прокладено
років
на ринку ландшафтних послуг
місяців гарантії
на виконані роботи
Переваги
01
Європейська якість
02
Оптимальна вартість без втрати якості
03
Комплексна реалізація проекту «під ключ»
04
Вартість робіт в кошторисі фінальна і не змінюється в процесі реалізації
05
Своєчасне сервісне обслуговування системи
06
Більше 10 років досвіду з влаштування систем автополиву

Система автоматичного поливу

Навіть найпрекрасніший сад або величезний майданчик для гольфу не можуть зберегти красу і свіжість без регулярного поливу. Установка системи автоматичного зрошення — необхідне рішення, яке заощаджує час і сили. Але головне - правильно встановлений автополив збереже створену красу окремих зон або всієї ділянки.
Догляд за рослинами з мінімальними затратами
Автополив — обов'язкова складова функціонального ландшафту
Створення зеленої, естетично привабливою території — це тільки перший етап ландшафтного благоустрою. Не менш важливими є подальший догляд і підтримка рослин в гарному вигляді. Монтаж системи поливу ефективно вирішує цю задачу, скорочуючи час і сили на регулярне зрошення.
01
01
Професійний підхід позбавляє від зайвих витрат
Для організації автоматизованого поливу необхідний комплексний підхід. Завдяки багаторічному досвіду і профільній спеціалізації наші співробітники успішно реалізують ідеї будь-якого рівня складності та масштабів. Потрібно забезпечити полив ділянки заміського будинку, регулярно зрошувати поле для гольфу або квітник з екзотичними рослинами? Звертайтеся. Кожен проект обговоримо індивідуально.
01
01
Автополив під ключ від досвідчених професіоналів
При монтажі інженерних комунікацій ми прогнозуємо кожну дрібницю, забезпечуючи подальшу бездоганну експлуатацію системи. Установка автополива може здійснюватися в рамках ландшафтного дизайну або як окрема послуга. Від розробки проекту до монтажу обладнання - всі роботи виконуються швидко і професійно.
01
01
Наша команда
Борис Третьяков
головний інженер
Ясин Козинець
інженер
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації проектов
Олександр Крикун
Менеджер з реалізації проектів
Ольга Кульчицька
Менеджер з реалізації проектів

Кількість клієнтів за рекомендацією

Після роботи з клієнтом ми отримуємо зворотний зв'язок. Так ми контролюємо якість, покращуємо сервіс та не розслабляємося.

Швидкість виконання робіт

95 %

Якість наданих послуг

100 %

Загальна задоволеність клієнтів

97 %

77%
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Розробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
04
Якісний монтаж системи автоматичного поливу
від 30 днів
05
Гарантія і сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Портфоліо
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Автополив під ключ від компанії TOPIAR

У чому секрет красивої присадибної ділянки, доглянутих квітів, городу з гарними плодами, яскравого поля для гольфу? Це все справжні надбання та гордість власників приватних будинків із присадибною територією. Однак важливо розуміти, що рослини вимагають систематичного догляду.

Важливим у такому разі є полив об'єкта та зволоження ґрунту. При великих площах ландшафтного дизайну зробити самостійно це неможливо. Саме тому раціональним буде рішення встановити автополив.

Компанія TOPIAR цінує ваш вільний час та бажання мати гармонійний сад та красиву присадибну територію. Саме тому ми пропонуємо вам можливість купити систему поливу, яка працюватиме в автоматичному режимі та зволожуватиме ґрунт навіть у вашу відсутність.

Система автополиву газону – це необхідне придбання як для приватних володінь, так і для організацій, які мають велику (або невелику) галявину біля будівлі. Система поливу газону позбавить вас трудомістких процесів, коли потрібно самостійно виконувати полив. Так ви можете заощадити свій час та зусилля.


Системи автоматичного поливу газону від компанії TOPIAR.

Хочете, щоб система функціонувала належним чином, тоді зверніться до нас, і ми розрахуємо систему поливу та зробимо для вас індивідуальний проєкт. Ми врахуємо всі особливості ділянки (площа території, кількість ділянок з тінню, рівень природних опадів у регіоні, зональність та тип рослин).

Для правильної організації поливних систем потрібно враховувати всі ці фактори та професійно підходити до процесу.

Саме тому компанія TOPIAR пропонує вам свої послуги зі створення проєкту та його реалізації. Коли ви замовите монтаж системи автоматичного поливу газону, квітів, рослин, саду або городу, ви також отримаєте сервісне обслуговування систем протягом усього гарантійного терміну.

Ціна автополиву залежить від особливостей ділянки, типу рослин, розміщених на ньому, спеціальних зон та багатьох інших факторів. Щоб дізнатися про вартість, потрібно замовити індивідуальний прорахунок проєкту. Для цього потрібно зв'язатися з нашими фахівцями будь-яким зручним способом (розділ «Контакти») або відвідати наш офіс.

Залежно від ваших побажань ви можете замовити систему поливу для теплиць. У такому випадку процес зволоження ґрунту та полив рослин проходитиме автоматично, і не вимагатиме вашої присутності.

Системи поливу набувають все більшої популярності на ринку, а розробники вкладають все більше функцій у роботу систем. Міста та мегаполіси стають озелененими щороку дедалі більше. Декоратори та ландшафтні дизайнери створюють все більше клумб та зелених насаджень.

Це очевидно, що і простий газон, і чудова клумба у посушливе літо потребує поливу. Поливальні системи підбирають під площу території та під особливості рослин, які там виростають.

Дізнаймося, з чого складається система автополиву:

контролер;

клапани (електромагнітні);

дощувач води;

датчик погоди;

ДПУ.

Контролер регулює електромагнітні клапани, які по черзі вмикаються. Така програма називається цикл поливу газону. Саме за допомогою контролера програмується час та сила поливу певної зони, що забезпечує підтримку необхідної вологи в ґрунті.

Дощувач води – це невід'ємна частина системи автополиву, яка з певним рівнем розпилення дає змогу відрегулювати потік води.

Датчики погоди – чудове рішення в системі поливу, оскільки при дощі або сильному вітрі вони автоматично вимикають полив газону.

ДПУ – дистанційний пульт управління дозволяє керувати системою поливу газону без контролера. Пульт надасть можливість самостійно регулювати програму подачі поливу, крім уже запрограмованих програм.

Звертаємо вашу увагу, щоб правильно підібрати та встановити автополив, необхідно врахувати площу насаджень, види рослин та їх індивідуальну потребу у волозі. Якщо ви хочете встановити систему в ґрунті (приховати труби під землею) – необхідно виконати роботи зі встановлення ще до початку ландшафтних робіт.

Система поливу спрацьовуватиме автоматично, згідно з встановленими налаштуваннями. Наші спеціалісти підберуть оптимальний варіант для вашого саду!


Чому варто замовити автополив під ключ у TOPIAR?

Насамперед компанія TOPIAR вже понад 10 років успішно займається розробкою та реалізацією проєктів автоматичного поливу. За ці роки ми знайшли ідеальний баланс ціни та якості, при цьому обираючи найнадійніші та перевірені матеріали та комплектуючі.

Ми зацікавлені і якості системи автоматичного поливу, адже наш профіль – комплекс ландшафтного дизайну. Полив на пряму впливає на якість та життя рослин та газону, які ми висаджуємо. Саме тому нам важливо, щоб вся інженерія була справна і функціонувала без проблем.


Автополив — автоматичні системи поливу газонів TOPIAR

Погодьтеся, що зелений, красивий та доглянутий газон – це не тільки гордість його господарів, а й чудове місце для сімейного відпочинку. Щоб зберегти його в належному вигляді, потрібен регулярний полив.

Оскільки ручний займає не тільки дуже багато часу, а й сил, широко застосовуються автоматичні системи поливу газонів. Завдяки їм, ви позбавитеся від шлангів і відер, але і водночас будете впевнені, що ваші рослини не засохнуть навіть у найспекотніший день. Вода розбризкується:

у заданому їй напрямку;

в потрібний час;

у певній кількості;

із необхідним натиском.

Автополив газонів можна застосовувати після тестового запуску та монтажу. Обов'язково слід запрограмувати Вашу систему поливу на роботу у певний час, наприклад, ранок та вечір близько трьох разів на тиждень.

Ступінь зволоження ґрунту має бути глибиною від 20 до 30 см, тому краще поливати один раз довше, ніж кілька разів, але менше. Вам також необхідно встановити головки дощувачів таким чином, щоб вони не зачіпали навколишні споруди, будинки, огорожі та т.д.

В обслуговування автополиву газону найчастіше входять підготовка до зимового періоду, коли систему необхідно позбавити води повністю та обов'язково провести заміну старих фільтрів.

Щоб вся система добре працювала, не було збоїв, важливо підібрати потрібний розмір труби головної магістралі, а також розподілити дощувачі таким чином, щоб ділянка була охоплена повністю. Для цього потрібна попередня підготовка.


Система автополиву газонів від компанії TOPIAR

Впевнені, ви й самі розумієте, що автополив – це сьогодні необхідний засіб підтримки потрібного рівня вологи у ґрунті, де ростуть висаджені вами рослини. Порахуйте самі, скільки ж така система заощадить вашого часу, який ви можете витратити на себе, а також воду, завдяки її рівномірному розподілу по території.

Ви не витрачаєте жодних зусиль, апарат робить за вас всю роботу, пов'язану з поливом, навіть якщо ви деякий час будете відсутні, автополив продовжуватиме працювати так, як буде запрограмовано.

Також дуже важливою перевагою автоматичного поливу, на відміну від ручного є його рівномірність по всій території без сухих ділянок, всі зони поливаються інтенсивно однаково.

Можливе також застосування автоматизованої системи поливу чагарників та саду чи двору, а ось для городів краще застосовувати крапельне зрошення.

Головні переваги таких конструкцій:

простота регулювання та її легкість;

надійність та довговічність;

економія зусиль та вашого часу;

зменшення витрати води.

Наша компанія вже багато років займається встановленням систем автополиву під ключ, ремонтом при потребі та сервісним обслуговуванням протягом усього періоду гарантії.


Із чого складається система поливу для газону?

Автополив значно полегшить догляд за рослинністю парку, саду чи газону. Сьогодні у багатьох людей, які мають газон, є такі системи, чимось вони один від одного відрізняються, але в основному мають подібну конструкцію.

Розберімось з чого складається ця система. В її основі знаходиться система трубопроводів, якими вода завдяки помпі прямує до дощувачів і згодом розбризкується в навколишнє середовище. Електромагнітні клапани контролюють кількість води, що витрачається.

В основі всього цього пристрою лежить мінікомп'ютер, що встановлює графіки послідовного поливу на певний час. Часто вони забезпечені метеодатчиками, які збирають інформацію про погоду та її зміни, наприклад можливий дощ або посуху.

Завдяки їм система самостійно посилить або призупинить полив. Є резервуар. Він накопичує воду, нагріває її та регулює тиск. З його допомогою ви можете бути впевнені, що полив буде зроблений навіть при дуже низькому тиску води.

Види дощувачів та автоматичного поливу:

Статистичні (або віялові). Зазвичай їх використовують для поливу невеликих близько 10 м територій зі складним рельєфом. Радіус їх розпилення трохи понад 5 м.

Роторні ж, на відміну від попередніх, застосовують для відкритих ділянок з рівним рельєфом, їхній радіус понад 10-20 м.

Багатоструменеві використовують на маленьких ділянках. На відміну від роторних вони споживають менше води, але територію охоплюють більше.

Співробітники нашої фірми допоможуть вам правильно вибрати та сконструювати систему автополиву, яка підійде саме вашій території з рослинністю. Ну і, звичайно ж, наші доступні ціни вас приємно здивують.

Залежно від того, які компоненти ви вибрали, залежатиме ціна всієї системи. У нас представлений широкий вибір з великим діапазоном цін, від дешевих до найдорожчих. Так є спрощені та ускладнені системи. Можливе додавання нових складових, які виконуватимуть потрібні вам функції.

Дуже важливо підібрати правильний зливник. У його виборі слід звертати увагу на рослини, тиск в системі, скільки соток територія, яка зрошуватиметься і, звичайно, тип ґрунту.

Відверто кажучи, побачивши систему автополиву вперше, може здатися, що це дуже складна конструкція, але насправді вона досить проста в експлуатації, і не потребує особливих зусиль для встановлення.

Систему автоматичного поливу застосовують на різних територіях (заміські об'єкти, дачні ділянки та котеджі, паркові та зони громадського користування, сільськогосподарські території, майданчики для спорту та інші).

Дуже важливо вибрати якісну систему автополиву, надійну та працюючу безперервно. Саме в нашій компанії можна знайти відповідну для вашої ділянки, рослинності чи теплиці. Якістю товару та кваліфікованими співробітниками, безсумнівно, залишитеся задоволені.


Які ж бувають системи поливу?

Сьогодні у всіх регіонах нашої країни спостерігається посушлива та суха погода у теплі періоди року, відповідно рослинам не вистачає вологи, тому автоматичні системи поливу такі популярні.

Зараз розповімо, які бувають види автоматичного поливу:

Мікрокрапельний та крапельний за допомогою спеціальних пристроїв використовується на територіях з порівняно невеликою кількістю водних ресурсів. В цьому випадку за допомогою автополиву вода доставляється прямо до коріння, що дуже ефективно і не потребує великих витрат.

Прикореневий являє собою систему, пристрої якої розташовані глибоко в землі і там, відповідно, зволожують її, доставляючи воду в зону, де рослина висаджена. Завдяки чудовим конструкціям все виглядає дуже природно. Найчастіше використовується для чагарників, дерев і городніх рослин з корінням, що глибоко проходить в землю. Крапельниці розташовують уздовж рядів посадки, неподалік стовбурів.

Полив дощувачами, судячи з назви, створює ефект дощу, при цьому не тільки поливаючи рослинність, зрошуючи  ґрунт , але ще й зволожує сухе повітря. Досить простий та зручний в експлуатації, не залишає сухих місць на території. Найчастіше застосовує для поливу газонів та садів.

Туманоутворення – формування дрібних крапель води. У результаті ця зрошувальна система створює вигляд справжнього ранкового туману. Ідеально підходить для вирощування тропічних рослин у нашому кліматі.

Одним із найефективніших варіантів поливу є віялове дощування. Воно набагато більше наповнює ґрунт вологою за короткий проміжок часу, вода не так швидко випаровується і краще насичує ґрунт. До того ж дощувачі віяльного типу встановлюють по території частіше, що виглядає дуже красиво.

Підготовка до встановлення систем автополиву

І ще один момент – які б рослини Ви не вирощували на своїй території і яким би видом системи не користувалися, ділянку обов'язково потрібно підготувати до встановлення та зробити це необхідно перед висадкою рослин у ґрунт.

Етапи підготовки:

Зняття верхнього шару ґрунту, близько 40 см. Після цього процесу можна укладати труби, засипати ділянку родючим ґрунтом. Наприклад, якщо буде влаштовутись газон, то знімаєте дерновий шар, після чого встановлюєте труби, а потім він повинен бути повернутий на колишнє місце.

Дуже важливо згрупувати всі рослини за кількістю споживання вологи, потім ділянку розбивають на невеликі території потрібного розміру для закріплення на них різної потужності розбризкувачів. Наприклад, якщо поливатися високі рослини, то використовують зустрічне зрошення.

Фільтрування води у джерелі. Вона необхідна в тому випадку, якщо вода в джерелі, з якого вироблятиметься полив, забруднена або не відповідає нормам.

У будь-якому випадку, навіть якщо ж ваша ділянка вже сформована, і на ній зеленіє рослинність, встановити автополив теж можливо і не дуже дорого. У місцях, де потрібно буде покласти труби, знімають дерновий шар разом із травою, а вже після закриття траншеї повертають його на колишнє місце. Через кілька днів все прийде в норму і набуде колишнього зовнішнього вигляду.

При встановленні автополиву потрібно також враховувати такі параметри:

затіненість;

види рослинності;

ландшафт;

можливість збільшення території, що поливається.

Для того, щоб зрошувальна система була ідеальною для вашої ділянки, необхідно заздалегідь накреслити план з промальованими трасами та магістральними трубопроводами. Обов'язково фіксуються місця, де будуть встановлені дощувачі та радіус їх поливу.

Крапельний полив також позначається на загальній схемі. З її допомогою визначається довжина труб, кількість крапельниць або дощувачів. Розрахунки можна робити як самостійно, так і за допомогою наших співробітників, які вам допоможуть.

Монтаж трубопроводу буває двох видів: зовнішній (по поверхні ґрунту, який підходить для поливу сезонних рослин) та внутрішній (під землею, призначений для ділянок з постійним проживанням, таке розташування унеможливлює його пошкодження).

Найчастіше використовують труби з полімеру, вони легко монтуються. Іноді системи поливу оснащують водяними розетками, щоб прикріпити шланг для ручного поливу, якщо потрібно. Датчики дощу та температури також можна встановити, вони допоможуть вам помітити непотрібний полив і вимкнути його.

Головні переваги під час експлуатації:

Вам необхідно буде взяти участь у поливі лише кілька разів (щоб запустити систему та щоб приготувати її до зими).

Самостійне включення та вимкнення.

Датчики, які стежать за погодою, не запустять полив під час дощу.

Ідеальний зовнішній вигляд території.

Економія води, сил та часу.

Дозвольте поділитися з вами принципом роботи системи: із накопичувального резервуара вода надходить у трубопровід, який, складається з головної магістралі та її розгалужень, що ведуть до зрошуваних ділянок.

Далі ми бачимо впроваджені в землю або зовнішні дощувачі, біля яких знаходяться клапани. Труби розташовані на глибині близько 30 м і на відстані від високої рослинності близько 1,5 метра.

Електричний кабель встановлюють разом із магістральною трубою, прикріплюють до електромагнітного кабелю. Завдання останнього: збільшення потужності, налагодження тиску, рівномірний полив, захист від перевантажень.

Після того, як ви закінчили сезон поливу своїх насаджень, перед початком холодної пори року, а саме восени, слід видалити воду з труб, що залишилася, так вони прослужать ще дуже довго. При належному догляді та грамотному використанні системи автополиву прослужать вам десятки років.


Що впливає вартість системи автоматичного поливу?

Очевидно, що на ціну даної системи впливають такі фактори, як виробник, комплектуючі та їх кількість, розмір зрошуваної території, рельєф та його складність. Відіграють роль також терміни, в які виготовлять все необхідне обладнання.

Переваги автополиву:

При роботі автополиву виникають вібрації, через які зменшується кількість кротів у землі.

Немає надмірного поливу або недостатнього.

Високі рослини, як, наприклад, дерева та чагарники, за допомогою баблера поливаються і зверху, і під корінь.

З кожним роком у нашій країні системи автополиву стають все популярнішими. Їх використовують не тільки на приватній території для зрошення, а й в установах державного та муніципального типу, коли поряд є ділянка з газоном.

Також складно без цього обійтися в садах та городах, де масово вирощуються фрукти та овочі. Використовувати автоматичні системи зрошення можна для великої економії, адже набагато простіше і дешевше один раз встановити подібну конструкцію, ніж наймати персонал для поливу та догляду за газоном постійно. До того ж за вас працюватиме система, і в результаті ви отримаєте краще і більше продукції.

Правильний автоматичний полив газону та ваших рослин – це ціла наука. Більшість людей полегшують собі життя і насолоджуються красою і свіжістю своєї рослинності завдяки автоматичним зрошувальним системам і залишаються задоволеними, оскільки економлять свій час і гроші.


Консервація систем поливу та автополиву

Перейдемо до догляду за системою поливу у зимовий період. Щороку, наприкінці осені та перед зимою, кожен власник ділянки чи озелененої прибудинкової території стикається з одним і тим самим питанням, як правильно провести консервацію автоматичного поливу, щоб навесні він продовжував справно працювати та виконувати свої функції?

І навесні постає питання, як правильно запустити чи включити систему поливу в роботу, щоби все було добре. Відповіді та вирішення всіх цих питань – зможуть надати наші фахівці та інженери. Набирайте нас за номерами у розділі "Контакти".

Ми рекомендуємо звернутися за допомогою професіоналів, для консервації автополиву в кінці осені або перед початком зими, а також робити професійно розконсервацію автополиву – навесні, після зими. Якщо восени зробити правильно консервацію поливу, тоді у Вас навесні буде набагато менше питань та головного болю щодо подальшого її запуску та правильного функціонування.

Консервація системи поливу передбачає продування всієї системи автополиву, а саме повне викачування або «видування» води з неї. Не варто покладатися на те, що Ви самі перекриєте воду, вона піде із системи та все буде гаразд. Залишки води, яка була в системі, можуть замерзнути взимку, що призведе до ламання автополиву або навіть може призвести до розриву магістралі.

Далі така система працюватиме не коректно або взагалі не працюватиме. Від того, чи зробите Ви професійно консервацію автоматичного поливу – залежатиме коректна робота та подальша безпека Вашої системи поливу, а навесні – краса Вашої ділянки та прибудинкової чи присадибної території.

Зверніть увагу, що зробити консервацію автоматичного поливу можна такими способами:

автоматичним методом;

методом продувки системи.

У випадку, якщо Ви не впевнені, яка саме система автоматичного поливу у Вас встановлена, ми не рекомендуємо самим проводити консервацію поливу, а краще вибирати універсальний і найнадійніший метод – метод продування системи. Для професійного виконання консервації поливу даним методом знадобиться промисловий компресор та спеціаліст, який виконає цю роботу.

Автоматичний метод видалення води із системи призначений для систем, що мають автоматичні дренажні вентилі (крани), розташовані на кінцях системи та в нижніх точках системи поливу. Для приведення в дію даної системи необхідно перекрити воду на стадії подачі в систему поливу і привести в дію дренаж ділянки для зняття тиску в системі. Після того, як вся вода викачається із труб, потрібно починати відкриття клапана для зливу води з головної ємності. Після того, як процедура проведена – всі зливні крани необхідно перекрити.

Наші фахівці та інженери з поливу допоможуть Вам професійно оцінити Вашу систему поливу, зробити виїзд до Вас на ділянку або територію, відповісти на всі Ваші питання та якісно виконати всі необхідні роботи, щоб Ваша система поливу продовжувала функціонувати в повному обсязі.

Набирайте нас через телефон та замовляйте виїзд наших інженерів та фахівців з поливу та у Вас стане на одну проблему менше, а робота буде виконана у вказані терміни та, що найголовніше, якісно!

Ви можете замовити систему поливу ділянки від компанії TOPIAR. Це стане вигідною інвестицією, а також дасть змогу мати завжди доглянутий та запашний сад/город при мінімальних трудовитратах.


FAQ

Навіщо потрібний автополив газону?

Автоматичний полив у Києві дуже важливий для рівномірного та своєчасного поливу газону. Полив газону вручну найчастіше призводить до жахливих наслідків. Використовуючи систему поливу, ви позбавляєтеся проблем, коли газон занадто залитий або навпаки – окремі ділянки залишилися сухими. Крім того, дана система заощадить вам багато часу.

Вартість системи автоматичного поливу за сотку від TOPIAR

На вартість автополиву впливає багато факторів. Серед них: рельєф ділянки, площа озеленення, які будуть висаджені, наявність та доступ до свердловини. У будь-якому випадку, перед реалізацією ми розробляємо проєкт поливу, який дає можливість скласти докладний кошторис згідно з прайсом та успішно реалізувати задумане.

Чому варто купити автоматичний полив газону від TOPIAR?

Для правильної організації поливних систем потрібно враховувати всі ці фактори та професійно підходити до процесу.

Саме тому компанія TOPIAR пропонує вам свої послуги зі створення проєкту та його реалізації. Коли ви замовите у нас монтаж системи автоматичного поливу газону, квітів, рослин, саду чи городу, ви також отримаєте сервісне обслуговування систем, доки діє гарантія. Рекомендуємо зайти в галерею наших реалізованих об'єктів.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання