Підпірні стінки

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Підпірні стінки під ключ в Києві

Краща ціна облаштування підпірної стінки в Україні

Ціна формується індивідуально

Ми даємо кращі ціни в Києві і Україні.

Нерідкі випадки, коли в концепції ландшафтного дизайну присадибної території використовуються підпірні стінки. Особливо актуальним цей елемент стає на територіях зі складним рельєфом. За рахунок підпірної стіни можна створити стилістично обґрунтований каскад, який крім естетичного ефекту буде ще виконувати необхідні технічні функції. За допомогою таких стін в ландшафтному дизайні можна запобігти зсуву ґрунту.

Пристрій підпірної стіни може бути виконано з різних матеріалів і часто залежить від складності рельєфу і об'єму ґрунту, який потрібно утримувати. Серед найбільш поширених варіантів слід виділити підпірні стінки з каменю, колод, блоків та інших матеріалів. Також в окремих випадках підпірна стіна з бетону може мати місце в ландшафтному дизайні. В такому випадку її поверхня може додатково прикрашатися різними матеріалами: плиткою, гранітом, мармуром або каменем. Все залежить від концепції дизайну і необхідної стилістики.

Важливо розуміти, що опорні стінкі в саду - це не довільні конструкції, а досить складні архітектурні об'єкти, які мають своє технічне призначення і особливості монтажу. Проектування підпірних стін має здійснюватися фахівцем, який чітко обізнаний в ландшафтному дизайні і знайомий з особливостями зведення таких конструкцій. Тільки в такому випадку будівництво підпірних стінок буде виконано правильно, а сам об'єкт не буде стилістично «випадати» із загальної концепції дизайну.

Нерідкі випадки, коли підпірні стінки в ландшафтному дизайні встановлюються на відносно рівних ділянках території і мають тільки стилістичне призначення. На насипний поверхні підпірної стіни організовуються різноманітні квітники, висаджуються рослини.

Компанія TOPIAR пропонує вам свої послуги з проектування та розрахунку підпірних стін, а також їх професійного монтажу. Для вас ми готові створити найрізноманітніші варіанти підпірних стін, які будуть мати свій функціонал або просто будуть виконувати стилістичне призначення.

Якщо у вашому саду вже встановлені такі конструкції, але вони вимагають доопрацювань, ми готові запропонувати вам армування підпірних стін. Так ви зможете запобігти зсуву ґрунту, і підвищите міцність конструкції. Залежно від ваших індивідуальних переваг стінки можуть виготовлятися з дерева, каменю, бетону або габіона з цеглою. У будь-якому випадку ви можете бути впевненими в тому, що всі роботи будуть виконані під ключ згідно з технічним регламентом, вашого проекту і всім нормам.

Людина давно навчилася перетворювати недоліки в переваги в будь-якій сфері діяльності. Не стоїть осторонь і природа. Той, хто любить природу, хто береже її, вміє милуватися її красою, прагне облагородити і упорядкувати місце, яке буде приносити не тільки користь, а й задоволення, комфорт і гарний настрій. У нас є виняткові проекти зміни ландшафту, якщо ви хочете перетворити горбисту місцевість своєї ділянки в незвичайний, оригінальний, милий всім куточок.

Дизайнери запропонують переглянути варіанти неповторних багаторівневих терас і ви зможете вибрати підходящу під ваш стиль. Для створення такого незвичайного ландшафтного дизайну обов'язково потрібні підпірні стіни, які зміцнять ґрунт, не дадуть зруйнуватися декоративній конструкції і стануть своєрідною перлиною вашої ділянки, розділивши його на мальовничі зони.

Підпірні стінки повинні бути гранично стійкими до багатьох факторів, які врахують наші вмілі фахівці. Вони професійно прорахують силу ваги конструкції і ґрунту, на якій буде зводитися стіна. Також візьмуть до уваги вагу майбутніх декоративних елементів, що будуть зводитися на ній.

Підпірна стіна буде служити довго, адже буде перевірено і враховано вплив природних явищ - таких як швидкість вітру, кількість опадів, що випадають і підмивання ґрунту, наявність вібрації через що проходить недалеко залізниці. І це під силу нашим висококваліфікованим фахівцям.

Пристрій і розрахунок підпірних стінок обов'язково повинно супроводжуватися зведенням фундаменту і водовідведних каналів, і дренажем. Ще одне важливе завдання, яке ми швидко вирішимо - правильний підбір матеріалів.

Ми гарантуємо, що оригінальна підпірна стінка з каменю або підпірна стінка з бетону, зведена нашою компанією, буде надійною, безпечною і привабливою. З нами це можливо!

Ми допоможемо прикрасити ваш сад!

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання