Садові доріжки

Дізнатись вартість
проектів
реалізовано
км
доріжок прокладено
років
на ринку ландшафтних послуг
місяців
гарантії на виконані роботи
Переваги
01
Європейська якість
02
Оптимальна вартість без втрати якості
03
Комплексна реалізація проекту «під ключ»
04
Вартість робіт не змінюється в процесі реалізації
05
Прямі поставки матеріалів
06
Більше 10 років досвіду на ринку ландшафтних послуг

Садові доріжки – краса і зручність на ділянці

Без доріжок не обходиться жоден сад або присадибна ділянка. Вони є невід'ємною частиною загальної композиції ділянки і роблять його затишним і неповторним. В ході проектування важливо підібрати правильний матеріал, траєкторію, врахувати розташування клумб і вірно виконати укладку.
Різноманітність реалізованих задумів
Функціональні рішення
Якщо при проектуванні не продумане розташування садових доріжок, з часом на ділянці з'являються непривабливі затоптані місця. Стежки, мощені бруківкою, дерев'яними брусами, плиткою, камінням або засипані гравієм — це заключний акцент ландшафтного дизайну. Їх правильне розташування вирішує практичну і естетичну задачу.
01
01
Плитка

Товщина терасної плитки витримає багатотонне механічне навантаження і складні кліматичні умови. Структура плитки, що імітує натуральний скельний камінь, добре поєднується з садовою рослинністю.

01
01
Натуральний камінь
Для багатьох дизайнерів цей матеріал представляється одним із кращих за своїми практичним і естетичним характеристикам. Дійсно, в його оточенні кущі, дерева, квіти і газони виглядають дуже природно і первозданно. Для споживачів доцільність використання даної продукції може викликати сумніви хіба що через більш високу ціну.
01
01
Бруківка

Такі доріжки стійкі до погодних умов, механічних пошкоджень і зносу. Привабливий зовнішній вигляд і приємна колірна гамма разом з невисокими цінами роблять цей матеріал досить конкурентоспроможними на ландшафтному ринку. Продукція зручна в укладанні і процесі експлуатації, її не руйнують кислоти, солі і масла, а відтінок залишається незмінним протягом довгих років.

01
01
Насипна доріжка
Фахівці в області ландшафтного дизайну давно використовують гальку, гравій та щебінь в своїй роботі. Ділянки в компанії цих каменів виглядають красиво і невимушено. У той же час, стежки спокійно реагують на посильні навантаження у вигляді перевезення візків і ходьби.
01
01
Терасна дошка

Терасна дошка відносно нове покриття для ландшафтної місцевості. Як правило, вона являє собою цілісну або модульну платформу з дерева або дерев'яно-полімерного композиту. Він уже встиг зарекомендувати себе як естетичний, зручний і безпечний ресурс. Вибираючи настил з натуральної деревини, віддавайте перевагу дубовим породам, так як вони менше, наприклад, порівняно з хвойними, схильні до гниття та зносу.

01
01
Робимо доріжки, якими зручно користуватися
Великий досвід в сфері ландшафтного дизайну і професіоналізм дозволяє до кожного об'єкту підходити серйозно і відповідально. Ми створюємо авторські проекти, враховуючи ідеї замовників під ключ, вписуємо садові доріжки в наявний ландшафт і створюємо їх з нуля в рамках ландшафтного дизайну. Вибирайте компанію TOPIAR для виконання робіт «під ключ» з гарантією результату.
01
01

Кількість клієнтів за рекомендацією

Після роботи з клієнтом ми отримуємо зворотний зв'язок. Так ми контролюємо якість, покращуємо сервіс та не розслабляємося.

Швидкість виконання робіт

95 %

Якість наданих послуг

100 %

Загальна задоволеність клієнтів

97 %

77%
Наша команда
Анастасія Бардонова
керівник відділу проектування, архітектури та дизайну
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Борис Третьяков
головний інженер
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Розробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія і сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

UA

UA

66 %

77 %

88 %

75%

Благоустрій прибудинкової території або іншої ділянки майже завжди передбачає мощення доріжок у саду. Розгалужена мережа доріжок дозволяє добиратися до будь-якої ділянки саду з максимальним комфортом — при цьому виглядатиме територія з мощеними доріжками буде набагато привабливіше.

Якщо ви шукаєте, де можна замовити садові доріжки, або вибираєте підходящий матеріал — до ваших послуг фахівці компанії Topiar!

Садові доріжки під ключ у Києві

Правильно прокладені, акуратні та доглянуті садові доріжки біля будинку, саду, парку або між клумбами – це невід'ємний атрибут ландшафтного дизайну. Якщо ви плануєте укладати доріжки на дачі під ключ, вибирати місце їх розміщення варто на одному з перших етапів планування. Доріжки повинні поєднувати «точки інтересу» на ділянці за оптимальними траєкторіями:

 • З одного боку, вони дозволяють максимально швидко дістатися потрібного місця.
 • З іншого боку, вони пролягатимуть в безпосередній близькості від найбільш привабливих ділянок.

Крім визначення траєкторії доріжок, варто подумати про їх габарити, а також про матеріали, які будуть використані для виготовлення. Чим вище інтенсивність використання маршруту, тим більшою має бути ширина — наприклад, садові доріжки на дачі будуть значно вужче, ніж у парку. Те саме стосується і матеріалу: якщо пішохідне навантаження високе, то застосовувати потрібно матеріали з високою стійкістю до тертя.

При проектуванні варто врахувати й інші фактори — наприклад, укладання дренажних лотків по краях доріжки для відведення вологи або освітлення. Ось чому прайс на садові доріжки у Києві може включати різні рішення — від бюджетних до серйозних інвестицій.

Садові доріжки та дві задачі, які вони виконують

Майже завжди садові доріжки в саду, в парку або біля будинку дозволяють вирішити відразу два завдання.

Функціональне завдання

Тут все досить очевидно, включно з вимогами:

 • Оптимальна траєкторія прокладки з урахуванням площі ділянки, її планування, найбільш затребуваних об'єктів.
 • Ефективне розміщення, що дозволяє забезпечити стік води: навіть після дощу не повинно залишатися калюж або бруду
 • Стійкість до пішохідних навантажень.

Декоративне завдання

З декоративною функцією садових доріжок дещо складніше – але тільки тому що варіантів декору дуже багато. Варто звернути увагу на:

 • Конфігурацію (на одній ділянці оптимальним вибором будуть ідеально рівні доріжки, на іншій – звивисті).
 • Матеріал (текстура та кольорова гама).
 • Наявність та форму бордюрів.

Але в цілому все теж досить очевидно — мощення садових доріжок під ключ має проводитися з урахуванням кольору та дизайну ділянки в цілому.

Як правильно підібрати матеріал для доріжки під ключ?

Плануючи замовити укладання садових доріжок, варто хоча б попередньо обміркувати, який матеріал використовуватиметься. У будь-якому випадку покриття має бути досить міцним, стійким до навантажень, і при цьому не повинно боятися води. Важливими є й ціни на садові доріжки — в умовах обмеженого бюджету не вдасться використати рідкісні та дорогі матеріали.

Є кілька матеріалів, що найчастіше застосовуються для мощення доріжок:

 • Бетон. Садові доріжки з бетону практичні, не надто дорогі та досить прості у виготовленні. Основний недолік — не найпривабливіший зовнішній вигляд. Ну, а міцність залежить від марки бетону та дотримання технології укладання.
 • Бруківка та тротуарна плитка. Варіант «"за замовчуванням». Вибір плитки сьогодні великий, тому можна знайти рішення для будь-якого дизайну та для будь-якого бюджету.
 • Натуральний камінь. Так, він дорожчий за штучну бруківку, але прекрасний зовнішній вигляд того вартий. Та й міцність у натурального каменю значно вища, особливо при виборі відповідного матеріалу.
 • Гравій. Гравійні доріжки прості в укладанні, але потребують регулярного догляду. При інтенсивних пішохідних навантаженнях гравійне покриття доводиться вирівнювати та оновлювати.

Крім того, для укладання можна використовувати:

 • Рулонні матеріали
 • Пластикову або композитну плитку
 • Дерев'яні плитки іди спилки колод тощо.

Які особливості послуги з укладання садової доріжки?

Коли фахівці укладають доріжки на ділянці під ключ, вони ведуть роботи за стандартною схемою:

 • На першому етапі проводиться розробка проекту. Мережа доріжок зазвичай включається до загальної проектної документації, що дозволяє уникнути помилок під час прокладання. У ході роботи над проектом також вибирають матеріал та складають кошторис з урахуванням технології монтажу.
 • Наступний етап – розмітка території. Контури мережі доріжок переносяться з плану на територію.
 • Далі під час масштабних земляних робіт укладаються підстави для доріжок. Чим вище навантаження, тим масивнішою має бути основа — інакше неминучі просідання.
 • Фінальні етапи – монтаж дорожнього покриття, бордюрів, дренажу та освітлення. На цих етапах фахівці завершують роботу над дорожньою мережею.

Яка вартість послуги з укладання садової доріжки від компанії TOPIAR

Щоб розрахувати вартість укладання садової доріжки максимально точно, наші фахівці враховують:

 • Протяжність та конфігурацію.
 • Рельєф на ділянці (наявність пагорбів та понижень).
 • Ґрунтові умови.
 • Вимоги до основи.
 • Вибраний матеріал покриття.
 • Наявність додаткових деталей – бордюрів, світильників тощо.

У будь-якому випадку, при замовленні робіт у нашій компанії ціна на доріжки у саду буде цілком доступною. Отримати попередню інформацію щодо вартості доріжок на основі типових матеріалів можна за умови первинної консультації.

Чому варто замовити укладання садових доріжок від компанії TOPIAR?

У числі інших робіт з благоустрою прибудинкових територій компанія Topiar також надає послуги з укладання садової доріжки. Ми:

 • Працюємо з будь-якими матеріалами – від стандартної бруківки або тротуарної плитки до натурального каменю.
 • Ретельно проектуємо дорожню мережу, а також розробляємо конструкцію основи з урахуванням навантаження та вибраного матеріалу.
 • Використовуємо сучасні матеріали та комплектуючі із тривалим терміном служби.

Великий досвід наших майстрів дозволяє їм вирішувати завдання щодо укладання дорожньої мережі парку, саду або прибудинкової території максимально ефективно. Ми враховуємо особливості ділянки та інтенсивність пішохідних навантажень, тому доріжки будуть служити максимально довго.

Ціни на укладання доріжок при цьому залишаються більш ніж демократичними. Тож з мінімальними додатковими витратами ви можете буквально перетворити ділянку!

Питання та відповіді

Чи можна зробити доріжки, які витримують проїзд автомобіля, чи вони будуть лише пішохідними?

Монтаж таких доріжок цілком можливий. Важливо правильно підібрати ширину та матеріал, а також закласти основу з достатньою стійкістю до навантажень.

 Чи потрібно укладати основу під доріжку?

Найчастіше — так. Навіть найпростіша основа з утрамбованого піску здатна значно продовжити термін служби доріжки.

Чи можливе прокладання доріжок на ділянці, яка вже експлуатується?

Ідеальний варіант — проектування дорожньої мережі разом із рештою ділянки, але й запропоноване рішення також реальне. Для його реалізації потрібно, щоб фахівці компанії оглянули ділянку та вибрали оптимальну траєкторію прокладання доріжок.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання