Садові доріжки

Дізнатись вартість
проектів
реалізовано
км
доріжок прокладено
років
на ринку ландшафтних послуг
місяців
гарантії на виконані роботи
Переваги
01
Європейська якість
02
Оптимальна вартість без втрати якості
03
Комплексна реалізація проекту «під ключ»
04
Вартість робіт не змінюється в процесі реалізації
05
Прямі поставки матеріалів
06
Більше 10 років досвіду на ринку ландшафтних послуг

Садові доріжки – краса і зручність на ділянці

Без доріжок не обходиться жоден сад або присадибна ділянка. Вони є невід'ємною частиною загальної композиції ділянки і роблять його затишним і неповторним. В ході проектування важливо підібрати правильний матеріал, траєкторію, врахувати розташування клумб і вірно виконати укладку.
Різноманітність реалізованих задумів
Функціональні рішення
Якщо при проектуванні не продумане розташування садових доріжок, з часом на ділянці з'являються непривабливі затоптані місця. Стежки, мощені бруківкою, дерев'яними брусами, плиткою, камінням або засипані гравієм — це заключний акцент ландшафтного дизайну. Їх правильне розташування вирішує практичну і естетичну задачу.
01
01
Плитка

Товщина терасної плитки витримає багатотонне механічне навантаження і складні кліматичні умови. Структура плитки, що імітує натуральний скельний камінь, добре поєднується з садовою рослинністю.

01
01
Натуральний камінь
Для багатьох дизайнерів цей матеріал представляється одним із кращих за своїми практичним і естетичним характеристикам. Дійсно, в його оточенні кущі, дерева, квіти і газони виглядають дуже природно і первозданно. Для споживачів доцільність використання даної продукції може викликати сумніви хіба що через більш високу ціну.
01
01
Бруківка

Такі доріжки стійкі до погодних умов, механічних пошкоджень і зносу. Привабливий зовнішній вигляд і приємна колірна гамма разом з невисокими цінами роблять цей матеріал досить конкурентоспроможними на ландшафтному ринку. Продукція зручна в укладанні і процесі експлуатації, її не руйнують кислоти, солі і масла, а відтінок залишається незмінним протягом довгих років.

01
01
Насипна доріжка
Фахівці в області ландшафтного дизайну давно використовують гальку, гравій та щебінь в своїй роботі. Ділянки в компанії цих каменів виглядають красиво і невимушено. У той же час, стежки спокійно реагують на посильні навантаження у вигляді перевезення візків і ходьби.
01
01
Терасна дошка

Терасна дошка відносно нове покриття для ландшафтної місцевості. Як правило, вона являє собою цілісну або модульну платформу з дерева або дерев'яно-полімерного композиту. Він уже встиг зарекомендувати себе як естетичний, зручний і безпечний ресурс. Вибираючи настил з натуральної деревини, віддавайте перевагу дубовим породам, так як вони менше, наприклад, порівняно з хвойними, схильні до гниття та зносу.

01
01
Робимо доріжки, якими зручно користуватися
Великий досвід в сфері ландшафтного дизайну і професіоналізм дозволяє до кожного об'єкту підходити серйозно і відповідально. Ми створюємо авторські проекти, враховуючи ідеї замовників під ключ, вписуємо садові доріжки в наявний ландшафт і створюємо їх з нуля в рамках ландшафтного дизайну. Вибирайте компанію TOPIAR для виконання робіт «під ключ» з гарантією результату.
01
01

Кількість клієнтів за рекомендацією

Після роботи з клієнтом ми отримуємо зворотний зв'язок. Так ми контролюємо якість, покращуємо сервіс та не розслабляємося.

Швидкість виконання робіт

95 %

Якість наданих послуг

100 %

Загальна задоволеність клієнтів

97 %

77%
Наша команда
Анастасія Бардонова
керівник відділу проектування, архітектури та дизайну
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Борис Третьяков
головний інженер
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Розробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія і сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

UA

UA

66 %

77 %

88 %

75%

Садові доріжки

Вартість і кошторис на садові доріжки формується індивідуально, залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми відповімо на всі питання:

Телефонуйте для безкоштовного виїзду дизайнера:

+38 (044) 333 98 38

+38 (067) 180 30 80

Чим зазвичай вибудовуються примітивні садові доріжки? Якщо в більшості випадків вважати, що зазвичай вони облаштовуються ногами, пішки виштовхуються стежки посеред трави, тим самим псується зовнішній вигляд ділянки.

Ми ж пропонуємо вам облаштування садових доріжок, які будуть реалізувати сучасні та актуальні тенденції в ландшафтному дизайні.

Звичайно, багато хто намагається зробити садові доріжки самостійно, але навіть такі, здавалося б, нескладні роботи, варто довірити професіоналам. Що стосується матеріалів для мощення доріжок, там нерідко використовується той самий матеріал, який був застосований для зведення основної будівлі.

Тобто, якщо будинок побудований з цегли, то доріжка, яка облаштовується з використанням даного матеріалу, буде виглядати дуже презентабельно. Якщо будівля, точніше її цоколь, облицьований камінням, то його варто використовувати при облаштуванні садових доріжок.

Цікавим рішенням є головна зміна покриття, яка здійснюється також і методом їх поєднання в місцях переходу. За рахунок наявності одного елементу покриття в іншому. Власне, це далеко не все, що ми хотіли б розповісти про садові доріжки.

Але краще буде, якщо ви зв'яжетесь з нами будь-яким зручним для вас способом, і ми вже при зустрічі розповімо вам про свої ідеї щодо облаштування садових доріжок і про реалізації цікавих проектів в сфері ландшафтного дизайну.

Ваша ділянка покращиться, по ній стане не тільки зручно пересуватися, а й відпочивати. І хоча пік захоплення таким вченням, як фен-шуй пройшов, його рекомендації залишаються актуальними протягом століть, і до них прислухаються безліч людей.

Влаштування садових доріжок, власне, як і взагалі дорожніх полотен, не оминуло своєю увагою і фен-шуй. Згідно з цим вченням, дороги є провідниками енергії Ци. Залежно від того, як вони будуть спрямовані по відношенню до будинку, настільки він буде збагачений енергією, або ж атакований нею. 

Дійсно, в деяких випадках, стежки і доріжки можуть виступати в якості так званих стріл. Тому за фен-шуєм рекомендується створювати гармонійні візерунки за допомогою доріжок, які будуть таким чином спрямовувати енергію, що вона буде акумулюватися на ділянці.

Якщо Ви є прихильником даного напрямку фен-шуй, за яким можна облаштувати вашу ділянку згідно з даними рекомендаціями, то рішення стосовно кольорів, використання різних матеріалів, форми та напрями садових доріжок будуть виконані в суворій відповідності до рекомендацій цього давнього вчення.

Однак не слід забувати, що в більшості випадків правила не є суворими вимогами, які вимагають точного виконання. Насправді це гнучка система, яка є свого роду орієнтиром, а не списком правил.

Ви можете бути впевнені в тому, що ми здійснимо весь спектр необхідних робіт на високому професійному рівні, і ви будете задоволені отриманим результатом, який буде вас радувати не одне десятиліття!

Плануючи облаштування садової або дачної ділянки, не можна забувати про доріжки, які повинні гармонійно вписуватися в загальний ансамбль дизайну, бути красивими і практичними.

Садові доріжки розміщують так, щоб вони не порушували цілісність ділянки. Від входу до будинку доріжку роблять ширше, ніж інші. Від будинку доріжка поведе Вас найкоротшим шляхом до грядок або саду, де прокладені більш вузькі доріжки, які задають саду певний стиль і динаміку.

Такі вузькі звивисті доріжки можуть привести Вас до водойми або тихої зоні відпочинку, де можна посидіти в тіні дерев і помріяти. Чіткі прямі акуратні доріжки в саду можуть ділити його на зони: для відпочинку з плетеними меблями, для прийому гостей з мангалом і барбекю, для прогулянок з друзями по вечірній алеї.

Садова доріжка може бути кам'яною, дерев'яною, бетонною або з підручного матеріалу. Поєднання матеріалів різної фактури і продуманої кольорової гами дає виграшну можливість мощення оригінальних доріжок. Наприклад, додавши на доріжку мозаїку, викладену з гальки, Ви пожвавите сіру бетонну плиту і додасте їй більш естетичний вигляд, який впишеться в романтичний образ садової доріжки з гравію.

Доріжки з гарно вигнутими лініями, викладені цеглою, виглядають чудово, особливо якщо додати цеглу іншого відтінку. У затінених місцях прекрасно виглядають доріжки з підфарбованого гравію.

Власники заміських ділянок можуть перетворити свою ділянку в комфортну територію в єдиному стилі, і без доріжок тут не обійтися, адже вони виконують ще й декоративну функцію. Підібравши правильний матеріал і побудувавши доріжки на дачі, можна створити гармонійну картину зручності і затишку.

Ви можете купити садову доріжку у нас. Для створення фігурних доріжок є різноманітні готові форми. Вони економічні, практичні, надійні, легкі у використанні. Ми гарантуємо високу якість виробів.

Не має значення, з чого будуть ваші доріжки, головне - креативність і фантазія.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання