Комплексний догляд за садом

Дізнатись вартість
ділянок
на постійному сервісному обслуговуванні
років
на ринку ландшафтних послуг
штатних
садівників
задоволених
клієнтів
Переваги
01
Гарантія на рослини
02
Професійні садівники
03
Погоджений із замовником графік робіт
04
Професійне обладнання
05
Цілодобовий зв'язок
06
Контроль якості робіт

Підтримання доглянутої ділянки — наша турбота

Створення естетично привабливого ландшафтного дизайну - це кропіткий трудомісткий процес. Однак не менш клопітким є подальший догляд і обслуговування упорядкованої території. Регулярний догляд за садом з року в рік підкреслює його красу. Співробітники TOPIAR більше 10 років займаються втіленням в реальне життя задумки дизайнера на об'єктах, які довірили нам клієнти.
Стрижка газону
Рослини та газон — це живий організм, який вимагає догляду. Газон потребує регулярного покосу приблизно раз на тиждень, поливу та сезонних робіт: скарифікація, аерація та вертикуляція. Також необхідно вносити добрива та мінерали в правильній кількості, в залежності від сезону.
01
01
З кожним об'єктом працюємо за унікальною схемою
Професійний підхід до кожного завдання
Обслуговування включає великий перелік робіт: від підтримки краси, здоров'я рослин і догляду за квітниками до забезпечення справного функціонування системи освітлення, автоматичного поливу, басейнів. Перелік послуг обговорюється індивідуально з кожним клієнтом. Для постійних замовників розроблена гнучка програма лояльності.
Фото
3D тур
01
01
Кому потрібен сервіс?

 • приватні будинки
 • житлові комплекси
 • парки і сквери
 • промислові підприємства
 • офіси

01
01
Якість та чітке дотримання домовленостей
Наші обслуговуючі бригади працюють за графіком, заздалегідь затвердженим з клієнтом. Для виконання завдань використовується професійне обладнання, що дозволяє швидко, але ефективно виконувати всі процеси. Керівник відділу сервісу особисто контролює виконання робіт на кожному з об'єктів і погоджує необхідні послуги спільно з клієнтом щомісяця.
01
01
Сервісні роботи включають:

 • стрижку і обрізання дерев, чагарників і живоплотів
 • дотримання правильно підібраноъ системи живлення рослин
 • догляд за рослинами, газоном і квітниками
 • видалення бур'янів
 • кронування дерев
 • боротьбу з хворобами і шкідниками рослин
 • підготовку рослин до зими
 • прибирання і догляд за садом після зимового періоду
 • стрижку бонсаїв і топіарних форм
 • сервіс систем поливу
 • сервіс водойм (басейнів)

01
01
Нас обирають повторно і рекомендують іншим
Ми чітко контролюємо виконання робіт, тому бригади працюють на совість. Доказом цього є відгуки і рекомендації клієнтів. Залежно від умов договору ми займаємося обслуговуванням ландшафтів, які створювали самі, а також ведемо проекти інших виконавців.
01
01
Наша команда
Артем Олійник
майстер сервісного відділу
Любов Піхоцька
Менеджер відділу сервісного обслуговування
Дмитро Бугайов
Бригадир, 10 років досвіду
Юрій Колісник
Бригадир, 10 років досвіду
Роман Тесленко
Бригадир, 10 років досвіду
Сергій Сінцов
Садівник, 3 роки досвіду
Василь Омельченко
Садівник, 13 років досвіду
Костянтин Красногорський
Садівник, 5 років досвіду
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Відправлення комерційної пропозиції
від 1 дня
03
Підписання договору (складання плану виконання)
від 1 дня
04
Початок сервісних робіт бригадою
від 1 дня
05
Контроль за виконанням робіт
(авторський нагляд)
Зв'язатися з нами
Портфоліо
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01
Відгуки
Лотоус В. В.
Директор ВАТ «Полтавський ГЗК»
У 2015 р рамках співпраці з компанією TOPIAR був реалізований ландшафтний проект та здійснено благоустрій території ВАТ «Полтавський ГЗК». З того ж року виконується і сервісне обслуговування території. За час роботи співробітники компанії TOPIAR зарекомендували себе як професійно підготовлені фахівці, дисципліновані, які сумлінно виконують договірні зобов'язання. Всі роботи проводилися якісно і в чітко зазначений термін. Рекомендую TOPIAR як надійного і стабільного постачальника послуг.
01

Послуги садівника з комплексного догляду за ділянкою в Києві

«Досконалий сад розквітає в тіні турботливого садівника».

Саме цим англійським афоризмом компанія TOPIAR керується при створенні унікальних проектів з озеленення та благоустрою території.

Присадибна ділянка, незалежно від своїх розмірів, постійно вимагає догляду. Бо без нього будь яка територія, (зелені насадження або квітники), буде виглядати недбало і запущено.

Власники приватних будинків не завжди мають у своєму розпорядженні достатню кількість часу для догляду за своїми рослинами. Тому компанія Топіар пропонує комплексне обслуговування ділянки. Щоб після важкого робочого тижня ви могли приємно відпочити і порадувати око досконалим садом у вас вдома.

Ми протягом 10 років займається комплексним доглядом за рослинами на присадибних ділянках і в садах. А наші ландшафтні дизайнери, садівники і агрономи це висококласні фахівці, які добре знають свою справу.

 

Основні позиції догляду за садом або чому варто скористатися послугами компанії ТОПІАР

В організації комплексного догляду за будь-якою ділянкою є кілька важливих складових.

Своєчасне  зрошення чи полив - одне з основних заходів. У цій справі також є ряд нюансів, через недотримання яких ваші улюблені рослини можуть піддаватися шкідників і хвороб.

Аерація грунту, а особливо при догляді за квітниками, при якій чекати розпушування тривалий час - згубно. Власне, будь-яка рослина, будь то дерево, кущ або квітка, з вдячністю відгукується на черговий полив і розпушування. 

Регулярні і систематичні збалансовані підгодівлі це те без чого неможливо виростити ідеальний газон. Рослини, дуже індивідуальні, і у кожного свої особливі потреби. А точно вибрати момент, знати, що саме потрібно рослині, правильно розрахувати дозу діючої речовини може тільки досвідчений агроном-садівник.

Щоб ваш сад не втрачав своїх декоративних якостей, йому потрібно проводити фігурну стрижку дерев або хоча б обрізування. Професійна обрізка дерев дозволить підтримувати гарну форму крони солітерних дерев або зеленої живої огорожі.

Боротьба зі шкідниками та збудниками хвороб. Тут є маса нюансів і тонкощів, які потрібно знати, щоб ваш сад був завжди ароматним і квітучим. А розібратися в тій кількості хімічних засобів захисту, який захопили ринок, непрофесіоналу просто нереально.

І це ще одна послуга, яку компанія ТОПІАР може запропонувати клієнтам в контексті комплексного обслуговування дачних ділянок.

Правильний догляд за газоном - також важливий етап. Буйний зелений газон це чудовий фон і ключовий елемент ландшафтного дизайну вашої присадибної ділянки. Для підтримки його здорового вигляду повинна регулярно проводитися: аерація і автоматичний полив, стрижка газонів та їх підживлення.

Догляд за садом восени так само виділяється в особливу категорію у наших співробітників. Це важливий етап, при якому проводиться прибирання території, пересадка (чи посадка) і обрізка рослин, видалення бур'янів, внесення добрив і рясний полив, утеплення чагарників, боротьба зі шкідниками, обробка засобами захисту рослин.

Тобто, закладається початок (фундамент) для гарного росту і розвитку рослин в наступному році.

Своєчасно проведені всі агротехнічні заходи - це запорука здоров'я і краси Вашого саду.

Фахівці компанії допоможуть вам і з обслуговуванням басейнів.

Належний догляд дозволяє підтримувати доглянутість ландшафтного дизайну, створеного зусиллями багатьох людей, протягом тривалого часу.

Замовити послуги садівника в Києві можна зателефонувавши нам. Так само ви отримаєте кваліфіковану детальну консультацію фахівця і своєчасну допомогу по догляду за садом і його озелененням.

Довірте ваш улюблений сад професіоналам. Компанія ТОПІАР - енергія досконалості!

 

Переваги комплексного догляду за ділянкою

Компанія ТОПІАР пропонує ряд послуг пов'язаних з комплексним обслуговуванням ділянок.

Обслуговуючи вашу ділянку на регулярній основі, наші садівники мають можливість спостерігати станом і зростанням ваших зелених насаджень, вчасно вносити корективи в систему догляду. Проводити необхідні заходи з ремонту та усуненню несправностей, які можуть виникнути при роботі інженерних систем. Цим, запобігаючи ранній ремонт або заміну системи.

Комплексне обслуговування земельних ділянок на протязі року дозволяє підтримувати доглянутий вигляд присадибної території.

Своєчасний і правильний догляд за садом дозволяє створювати найкращі умови для росту і розвитку дерев, забезпечувати при необхідності їх високу врожайність, а також дає можливість підготувати їх до зимових холодів.

Регулярний догляд обходиться набагато дешевше, ніж одноразове прибирання на недоглянутій території.

 

Чому важливо професійне обслуговування дачних ділянок?

Всім прагнуть, щоб їх присадибні ділянки мали доглянутий і сучасний вигляд. Для цього слід ретельно за ними доглядати. А на це потрібно витратити багато  часу та зусиль . Процеси по догляду за рослинами вимагають особливих знань, які мають садівники нашої компанії.

Допомога фахівця потрібна на територіях де є багато різних рослин, і зелені насадження займають значні території. Послуги досвідченого садівника-ландшафтника будуть особливо доречними і важливими в перший сезон після проведення дизайну території. Також слід залучити професійного садівника, якщо на вашій ділянці є штучні водойми, басейни, альпінарії або рулонні газони. Вони завжди вимагають доопрацювання, з якими краще впорається саме фахівець.

 

Чому варто замовити послуги у компанії TOPIAR

Переваги компанії TOPIAR:

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.В залежності від бажань і можливостей наших клієнтів, фахівці компанії проводять аналіз ділянки і складуть план агротехнічних заходів, визначає їх види, а також періодичність їх проведення, щоб взяти на себе повний цикл про турботу і благоустрою Вашої території.

  • Консультації та висококласними фахівцями.
  • Досвід роботи в сфері садівництва і ландшафтного дизайну понад 10 років;
  • Гарантія на монтаж і обслуговування басейнів.
  • Виконаємо повний цикл при обслуговуванні ділянок.
  • Вартість послуги за разовим і комплексного обслуговування ділянок розраховується індивідуально - конкретного для кожного випадку, виходячи з розмірів території, обсягу виконаних робіт, і періодичності їх виконання.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання