Сервісне обслуговування ділянки

Дізнатись вартість
ділянок
на постійному сервісному обслуговуванні
років
на ринку ландшафтних послуг
штатних
садівників
задоволених
клієнтів
Переваги
01
Гарантія на рослини
02
Професійні садівники
03
Погоджений із замовником графік робіт
04
Професійне обладнання
05
Цілодобовий зв'язок
06
Контроль якості робіт

Сервісне обслуговування

Незалежно від масштабів зелених насаджень догляд за ділянкою потребує серйозних витрат — часу, сил і коштів. Тому дуже часто виконання сервісних робіт доручають фахівцям. Такий підхід дозволяє позбутися рутини і гарантувати, що газони, клумби, чагарники, сад та інші насадження будуть в оптимальному стані.
Що таке комплексний догляд за ділянкою від TOPIAR?
Комплексний догляд за садом чи іншою ділянкою – це послуга, яку компанія TOPIAR пропонує своїм замовникам. При цьому: фахівці компанії оглядають ділянку та проводять інвентаризацію зелених насаджень; із замовником узгоджується перелік сервісних робіт та графік їх виконання; згідно із затвердженим графіком на об'єкт виїжджають фахівці компанії TOPIAR, проводячи сервісне обслуговування ділянки — стрижку газонів, полив, внесення добрив тощо. Завдяки цьому ваша ділянка залишається доглянутою – і вам не доводиться витрачати час та сили на планові роботи.
01
01
Які переваги має професійний догляд за ділянкою?
Професійний підхід до кожного завдання
Попит на послуги з догляду за ділянкою залишається стабільно високим — все частіше власники заміських будинків або аналогічних об'єктів вважають за краще доручити всі турботи професіоналам. При цьому актуальними будуть такі переваги: • Економія часу — всі роботи виконуватимуть наймані співробітники. • Економія коштів — вам не доведеться витрачатися на закупівлю добрив або спеціальної техніки для догляду за ділянкою. • Дотримання графіку – періодичність робіт узгоджується один раз і потім її неухильно дотримуються. • Висока якість догляду. Останній пункт особливо важливий. Не всі мають кваліфікацію, достатню для виконання сервісних операцій на високому професійному рівні. При замовленні послуги у компанії Topiar усі роботи виконуватимуться кваліфікованими робітником під керівництвом фахівців з багаторічним досвідом. Це одна з ключових гарантій підтримки зелених насаджень у бездоганному стані.
Фото
3D тур
01
01
Які послуги догляду за ділянкою включає обслуговування від TOPIAR?

Догляд за ділянкою передбачає регулярне виконання комплексу робіт. Цей комплекс включає:

 • Полив – періодичний, достатній, але не надмірний.
 • Внесення добрив – з урахуванням сезону, видового складу рослин, складу ґрунтів на ділянці та інших факторів.
 • Аерацію ґрунту – розпушування для руйнування капілярів та забезпечення доступу до атмосферного кисню.
 • Стрижку та обслуговування газону, обрізання дерев та чагарників.
 • Обробку від шкідників – планову (за графіком) та санітарну (при виявленні ознак зараження).

Ці та інші роботи в саду та на ділянці потрібно проводити систематично. Тільки в цьому випадку зелені насадження можна буде підтримувати у хорошому стані – і розвиватимуться вони повноцінно.

01
01
Професійний догляд за ділянкою: необхідні роботи для кожного сезону
Сервісне обслуговування заміської ділянки, прибудинкової території чи іншої зеленої зони має чітко виражений сезонний характер. Звичайно, точний перелік робіт для кожного об'єкта визначається наявними зеленими насадженнями, але загальна схема залишається незмінною. Весна: проводиться обрізка рослин до початку сокоруху. Вноситься підживлення, необхідне для повноцінного росту та розвитку в період всього вегетаційного сезону. Крім того, рослини потрібно обробити від шкідників та патогенів. Також весна – найкращий час для висадки нових рослин. Літо: основа літнього календаря – регулярні поливи. Крім того, влітку зелені насадження потрібно періодично оглядати, очищати від частин, що відмерли, і обробляти від шкідників. Для газонів обов'язковими будуть регулярні стрижки. Осінь: після завершення листопада проводиться обрізка гілок та обробка від шкідників для комфортної зимівлі. Також обов'язково вносяться добрива, які дозволять рослинам перезимувати без ушкоджень. Зима: основне завдання — прибирати сніг, який може стати причиною пошкодження гілок. Також потрібно стежити, чи не пошкоджують рослини гризуни — і вживати заходів, якщо це потрібно.
01
01
Вартість та ціни на догляд за ділянкою

Аналізувати вартість догляду за садом можна лише за умови, які роботи треба проводити. На етапі складання кошторису враховують:

 • Перелік сервісних операцій, їхня трудомісткість.
 • Періодичність виїздів робітників на ділянку.
 • Потреба в роботі спецтехніки.
 • Вартість витратних матеріалів (насіння, добрива, бактерицидні та інсектицидні засоби для обробки).
 • Відстань ділянки і т.д.

Але в будь-якому разі наші ціни на догляд за ділянкою залишаються цілком доступними. Цінова політика компанії досить демократична, тому послуги кваліфікованих фахівців можуть дозволити собі найширше коло замовників.

01
01
Переваги, що дає професійний догляд за ділянкою від TOPIAR
Компанія TOPIAR надає послуги садівника у Києві, Київській області та інших регіонах України. Крім доступних цін замовлення професійного догляду за зеленими насадженнями, у нашій компанії має низку інших переваг: комплексний підхід до догляду за рослинами – нам можна доручити як окрему операцію, так і повний цикл сервісних робіт з урахуванням сезонності; врахування регіональних та індивідуальних особливостей ділянки для забезпечення найкращого результату; багаторічний досвід спеціалістів, які розробляють плани догляду та графіки сервісних робіт на ділянках; високу кваліфікацію та відповідальний підхід робітників, які безпосередньо проводять полив, обрізання, підживлення чи інші операції. Якщо ви не хочете витрачати час і сили, доглядаючи велику ділянку — доручіть вирішення цього завдання професіоналом. Компанія Topiar гарантує кваліфікований сервіс для будь-яких зелених насаджень — отже, газон, клумби та сад виглядатимуть бездоганно протягом усього року.
01
01
Відгуки
Лотоус В. В.
Директор ВАТ «Полтавський ГЗК»
У 2015 р рамках співпраці з компанією TOPIAR був реалізований ландшафтний проект та здійснено благоустрій території ВАТ «Полтавський ГЗК». З того ж року виконується і сервісне обслуговування території. За час роботи співробітники компанії TOPIAR зарекомендували себе як професійно підготовлені фахівці, дисципліновані, які сумлінно виконують договірні зобов'язання. Всі роботи проводилися якісно і в чітко зазначений термін. Рекомендую TOPIAR як надійного і стабільного постачальника послуг.
01
Наша команда
Артем Олійник
майстер сервісного відділу
Любов Піхоцька
Менеджер відділу сервісного обслуговування
Дмитро Бугайов
Бригадир, 10 років досвіду
Юрій Колісник
Бригадир, 10 років досвіду
Роман Тесленко
Бригадир, 10 років досвіду
Сергій Сінцов
Садівник, 3 роки досвіду
Василь Омельченко
Садівник, 13 років досвіду
Костянтин Красногорський
Садівник, 5 років досвіду

Кількість клієнтів за рекомендацією

Після роботи з клієнтом ми отримуємо зворотний зв'язок. Так ми контролюємо якість, покращуємо сервіс та не розслабляємося.

Збереження рослин

100 %

Швидкість виконання робіт

94 %

Загальна задоволеність клієнтів

97 %

83%
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Відправлення комерційної пропозиції
від 1 дня
03
Підписання договору (складання плану виконання)
від 1 дня
04
Початок сервісних робіт бригадою
від 1 дня
05
Контроль за виконанням робіт
(авторський нагляд)
Зв'язатися з нами
Портфоліо
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01
Питання та відповіді
Скільки коштує замовити комплексний сервіс для ділянки великої площі?
Відповідає TOPIAR
Розрахунок вартості робіт проводиться після складання плану ділянки та затвердження асортиментної відомості рослин. Також необхідно скласти графік робіт та узгодити з вами перелік матеріалів, які будуть використовуватись – від добрив до посівного матеріалу. Отже, площа ділянки при розрахунку ціни буде важливим, але не єдиним параметром.
01

Послуги садівника з комплексного догляду за ділянкою в Києві

«Досконалий сад розквітає в тіні турботливого садівника».

Саме цим англійським афоризмом компанія TOPIAR керується при створенні унікальних проектів з озеленення та благоустрою території.

Присадибна ділянка, незалежно від своїх розмірів, постійно вимагає догляду. Бо без нього будь яка територія, (зелені насадження або квітники), буде виглядати недбало і запущено.

Власники приватних будинків не завжди мають у своєму розпорядженні достатню кількість часу для догляду за своїми рослинами. Тому компанія Топіар пропонує комплексне обслуговування ділянки. Щоб після важкого робочого тижня ви могли приємно відпочити і порадувати око досконалим садом у вас вдома.

Ми протягом 10 років займається комплексним доглядом за рослинами на присадибних ділянках і в садах. А наші ландшафтні дизайнери, садівники і агрономи це висококласні фахівці, які добре знають свою справу.

 

Основні позиції догляду за садом або чому варто скористатися послугами компанії ТОПІАР

В організації комплексного догляду за будь-якою ділянкою є кілька важливих складових.

Своєчасне  зрошення чи полив - одне з основних заходів. У цій справі також є ряд нюансів, через недотримання яких ваші улюблені рослини можуть піддаватися шкідників і хвороб.

Аерація грунту, а особливо при догляді за квітниками, при якій чекати розпушування тривалий час - згубно. Власне, будь-яка рослина, будь то дерево, кущ або квітка, з вдячністю відгукується на черговий полив і розпушування. 

Регулярні і систематичні збалансовані підгодівлі це те без чого неможливо виростити ідеальний газон. Рослини, дуже індивідуальні, і у кожного свої особливі потреби. А точно вибрати момент, знати, що саме потрібно рослині, правильно розрахувати дозу діючої речовини може тільки досвідчений агроном-садівник.

Щоб ваш сад не втрачав своїх декоративних якостей, йому потрібно проводити фігурну стрижку дерев або хоча б обрізування. Професійна обрізка дерев дозволить підтримувати гарну форму крони солітерних дерев або зеленої живої огорожі.

Боротьба зі шкідниками та збудниками хвороб. Тут є маса нюансів і тонкощів, які потрібно знати, щоб ваш сад був завжди ароматним і квітучим. А розібратися в тій кількості хімічних засобів захисту, який захопили ринок, непрофесіоналу просто нереально.

І це ще одна послуга, яку компанія ТОПІАР може запропонувати клієнтам в контексті комплексного обслуговування дачних ділянок.

Правильний догляд за газоном - також важливий етап. Буйний зелений газон це чудовий фон і ключовий елемент ландшафтного дизайну вашої присадибної ділянки. Для підтримки його здорового вигляду повинна регулярно проводитися: аерація і автоматичний полив, стрижка газонів та їх підживлення.

Догляд за садом восени так само виділяється в особливу категорію у наших співробітників. Це важливий етап, при якому проводиться прибирання території, пересадка (чи посадка) і обрізка рослин, видалення бур'янів, внесення добрив і рясний полив, утеплення чагарників, боротьба зі шкідниками, обробка засобами захисту рослин.

Тобто, закладається початок (фундамент) для гарного росту і розвитку рослин в наступному році.

Своєчасно проведені всі агротехнічні заходи - це запорука здоров'я і краси Вашого саду.

Фахівці компанії допоможуть вам і з обслуговуванням басейнів.

Належний догляд дозволяє підтримувати доглянутість ландшафтного дизайну, створеного зусиллями багатьох людей, протягом тривалого часу.

Замовити послуги садівника в Києві можна зателефонувавши нам. Так само ви отримаєте кваліфіковану детальну консультацію фахівця і своєчасну допомогу по догляду за садом і його озелененням.

Довірте ваш улюблений сад професіоналам. Компанія ТОПІАР - енергія досконалості!

 

Переваги комплексного догляду за ділянкою

Компанія ТОПІАР пропонує ряд послуг пов'язаних з комплексним обслуговуванням ділянок.

Обслуговуючи вашу ділянку на регулярній основі, наші садівники мають можливість спостерігати станом і зростанням ваших зелених насаджень, вчасно вносити корективи в систему догляду. Проводити необхідні заходи з ремонту та усуненню несправностей, які можуть виникнути при роботі інженерних систем. Цим, запобігаючи ранній ремонт або заміну системи.

Комплексне обслуговування земельних ділянок на протязі року дозволяє підтримувати доглянутий вигляд присадибної території.

Своєчасний і правильний догляд за садом дозволяє створювати найкращі умови для росту і розвитку дерев, забезпечувати при необхідності їх високу врожайність, а також дає можливість підготувати їх до зимових холодів.

Регулярний догляд обходиться набагато дешевше, ніж одноразове прибирання на недоглянутій території.

 

Чому важливо професійне обслуговування дачних ділянок?

Всім прагнуть, щоб їх присадибні ділянки мали доглянутий і сучасний вигляд. Для цього слід ретельно за ними доглядати. А на це потрібно витратити багато  часу та зусиль . Процеси по догляду за рослинами вимагають особливих знань, які мають садівники нашої компанії.

Допомога фахівця потрібна на територіях де є багато різних рослин, і зелені насадження займають значні території. Послуги досвідченого садівника-ландшафтника будуть особливо доречними і важливими в перший сезон після проведення дизайну території. Також слід залучити професійного садівника, якщо на вашій ділянці є штучні водойми, басейни, альпінарії або рулонні газони. Вони завжди вимагають доопрацювання, з якими краще впорається саме фахівець.

 

Чому варто замовити послуги у компанії TOPIAR

Переваги компанії TOPIAR:

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.В залежності від бажань і можливостей наших клієнтів, фахівці компанії проводять аналіз ділянки і складуть план агротехнічних заходів, визначає їх види, а також періодичність їх проведення, щоб взяти на себе повний цикл про турботу і благоустрою Вашої території.

 • Консультації та висококласними фахівцями.
 • Досвід роботи в сфері садівництва і ландшафтного дизайну понад 10 років;
 • Гарантія на монтаж і обслуговування басейнів.
 • Виконаємо повний цикл при обслуговуванні ділянок.
 • Вартість послуги за разовим і комплексного обслуговування ділянок розраховується індивідуально - конкретного для кожного випадку, виходячи з розмірів території, обсягу виконаних робіт, і періодичності їх виконання.
04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання