Топіарне мистецтво

Безкоштовна консультація
ПРОЕКТІВ
РЕАЛІЗОВАНО
ГА
ОЗЕЛЕНЕНО КОМПАНІЄЮ
КВАЛІФІКОВАНИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
РОКІВ
НА РИНКУ ЛАНДШАФТНИХ ПОСЛУГ
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитрий Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
Ясин Козинець
ІНЖЕНЕР
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Наталія Кунець
дендролог
Олександр Крикун
менеджер відділу реалізації
Ольга Кульчицька
менеджер відділу реалізації
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Разробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія 1 рік та сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01

Топіарі — стрижка дерев і чагарників

Вартість топіарної стрижки від TOPIAR

Стрижка дерев — від 1 500 грн. (мінімальне замовлення)

Стрижка кущів — від 1 500 грн. (мінімальне замовлення)

Далеко не секрет, що ландшафтний дизайн щільно увійшов в наш побут і користується величезним попитом серед власників приватних будинків. Однак топіарне мистецтво (або "фігурна стрижка дерев") тільки недавно почало відроджуватися і завойовувати свою популярність.

Фактично топіарі можна вважати структурною частиною ландшафтного дизайну, оскільки за допомогою цього мистецтва також можна надати стильного, завершеного і доглянутого образу вашої присадибної території.

Мистецтво топіарі має свою давню, більш ніж 400-річну історію і сьогодні відроджується в нашій країні. У концепції такого облаштування саду або парку верхні крони дерев остригають в певну форму, що надає рослині і території більше доглянутого зовнішнього вигляду.

Подібний формат благоустрою території прекрасно підійде для приватних садів, великих комунальних парків або будь-яких інших типів території. Перевага топиарної стрижки дерев, чагарників і топіарна стрижка рослин полягає в тому, що воно може бути виконано в різних стилях: від стриманої класики до екстравагантного арт-хауса і авангарду.

Серед різних технік топіарі слід виділити напрям зі створення модерних форм з живоплоту. Таким чином, можна не тільки наповнити ваш ландшафтний дизайн стильним елементом, але також і отримати корисну практичну функцію - захисту території. Різні форми і об'єкти з топіарних фігур творять живу експозицію в вашому саду. Така присадибна територія обов'язково зверне на себе захоплені погляди оточуючих і виділить маєток серед сотень однотипних.

Топіарі з квітів, чагарників, дерев та інших рослин - все це різновиди топіарного мистецтва. Формат, стиль і концепцію вибирати вам. Компанія TOPIAR пропонує вам можливість замовити проектування ландшафтного дизайну та наповнення території вишуканими топіарними фігурами. Стиль, розмір, кількість, а також форма яких залежить тільки від ваших індивідуальних переваг.

Для того щоб повноцінно ознайомитися з такою концепцією, рекомендуємо переглянути фото топіарі і вибрати найбільш доречний варіант для вашого саду. Якщо ж ви хочете щось особливе, ми готові розробити індивідуальний стиль об'єктів або створити проект ландшафтного дизайну суто під ваші вимоги.

Ціни топіарі залежать від розміру, форм і загальної кількості об'єктів. Для уточнення вартості рекомендуємо зв'язатися з нашими фахівцями або відвідати офіс.

Одним з ефективних способів озеленення двору або ділянки є топіарі. Дерева і чагарники, що мають особливу дизайнерську форму, поєднують в собі одночасно два елементи декору ландшафтного дизайну: озеленення і скульптуру.

Створити таку фігуру дійсно під силу тільки професіоналам. Тому, якщо Ви хочете прикрасити свою ділянку подібними об'єктами, можете звернутися за допомогою в компанію TOPIAR.

Топіарне мистецтво в ландшафтному дизайні бере свій початок в історії Європи. Перші прояви даної технології оформлення рослин були відомі ще в Стародавньому Римі. Але з часом воно втратило свою популярність і знову знайшло її вже в Європі в епоху Ренесансу. Топіарі почало відроджуватися у Франції, після чого в 1660 році перемістилося в Голландію, далі в Англію, а згодом - по всьому світу.

Різновидом топіарі можна вважати прийшовшого до нас з Японії спосіб формування дерев бонсай. Ця технологія набирає популярності, як в ландшафтному, так і в інтер'єрному дизайні.

Мистецтво топіарі полягає у використані різних технік. З них наша компанія використовує Такі:

  • Топіарна стрижка кущів и топіарна стрижка дерев;
  • створення живоплоту в стилі топіар;
  • створення топіарних форм.

Дуже важливим є НЕ тільки створити топіар, а й вписати его в Загальну композицію ландшафтного дизайну ділянки. Потрібно враховувати розміри облаштовувати території і стиль, в якому вона оформляється.

Для створення красивих і якісних форм необхідна наявність певних навичок і знань. У нашій компанії працюють висококваліфіковані та досвідчені фахівці. Вони без проблем допоможуть Вам вибрати саме той тип топіарі, який прикрасить Ваш ділянку і стане його родзинкою. Вартість послуг залежить від виду робіт. Дізнатися їх Ви можете на нашому сайті у відповідній вкладці.

Компанія TOPIAR - ми допоможемо вам створити вишукані Висячі сади Семіраміди на ділянці біля вашого будинку.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання