Послуги з озеленення ділянок

Замовити прорахунок
га
озеленено компанією
кваліфікованих
фахівців
років
на ринку ландшафтних послуг
тис. рослин
поставлено і висаджено
Наші переваги
01
Комплексна реалізація проекту «під ключ»
02
Прямі поставки рослин із Європи та України
03
Команда вузькопрофільних штатних фахівців
04
Використовуємо матеріали з гарантією якості
05
Гарантія на виконані роботи
06
Підбір функціональних рішень

Озеленення та благоустрій у Києві

Озеленення ділянки – це комплекс робіт, що не обмежується висадкою підібраних замовником рослин. Озеленення дачної ділянки або прибудинкової території передбачає створення унікального середовища, в якому сприятливі умови для розвитку рослин поєднуються з передовими дизайнерськими рішеннями. Професійне озеленення ділянки дозволить створити невелику частинку природного ландшафту і в заміському маєтку, і в центрі мегаполісу.
Створюємо зони для релаксу та відпочинку
Що таке благоустрій ділянки
Стан і естетична привабливість території перед будинком або бізнес-центром вказує на статус і можливості власника. Доглянута зелена ділянка зі зручними доріжками і продуманим під'їздом викликає довіру, асоціюється зі стабільністю, благополуччям.
01
01
Особливості озеленення ділянок

Ландшафтні роботи з озеленення території включають комплекс операцій. Щоб досягти потрібного результату, фахівці нашої компанії вивчають планування ділянки, її рельєф і підбирають рослини з урахуванням цих факторів. Такий підхід дозволяє створювати максимально органічні композиції, що стануть ідеальним місцем для відпочинку. Так, професійне озеленення неможливе без залучення досвідчених фахівців — але результат того вартий!

01
01
Головна мета спеціаліста послуг з озеленення території
Озеленення ділянки перед будинком – не таке просте завдання, як може здатися на перший погляд. Самостійне висадження рослин або залучення до роботи непрофесіоналів у 90% випадків не виправдовують очікувань — навіть вкладення колосальних коштів не дозволяє досягти результату! Щоб уникнути цього, довірте озеленення у Києві експертам з команди TOPIAR. Великий досвід реалізації проектів різної складності, а також залучення до робіт професіоналів у галузі дизайну, дендрології, архітектури, а також геологів, гідрологів та геодезистів дозволяє створювати унікальні ландшафти і на незайманих територіях, і в сучасному міському середовищі.
01
01
Наша команда
Тетяна Бричак
керівник відділу реалізації об'єктів і благоустрою
Борис Третьяков
головний інженер
Наталія Кунець
дендролог
Павло Шептицький
експерт із будівництва басейнів
Олександр Крикун
Менеджер з реалізації проектів
Ольга Кульчицька
Менеджер з реалізації проектів
Ясин Козинець
інженер

Кількість клієнтів за рекомендацією

Після роботи з клієнтом ми отримуємо зворотний зв'язок. Так ми контролюємо якість, покращуємо сервіс та не розслабляємося.

Підбір та висадка рослин

100 %

Влаштування газону

99 %

Дренажні системи та водовідведення

97 %

77%
Портфоліо робіт
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Розробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія і сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01
Відгуки
Анастасія Ахмаді
Блиставиця
Ми вирішили поліпшити існуючий ландшафт території біля будинку звернулися до професійної компанії. При виборі орієнтувалися на досвід і вартість робіт. Компанія TOPIAR запропонувала найбільш оптимальний варіант, тому вибір був зроблений на їхню користь. Виконані роботи сподобалися всім, особливо порадував професіоналізм менеджера Ольги і уважність до деталей.
01

Комплекс робіт із озеленення ділянки під ключ від TOPIAR

Ландшафтне озеленення ділянки біля будинку передбачає виконання великого обсягу робіт. Він залежить від площі ділянки, її планування, фактичного стану та ваших побажань. Але в будь-якому випадку варто доручити прибудинкове озеленення компанії, яка візьметься за проєкт із початку та доведе його до логічного завершення.

Компанія TOPIAR підходить до реалізації об'єктів комплексно — озеленення дачної ділянки, прибудинкової території, житлового комплексу або території підприємства. Цей підхід заслужено вважається однією з ключових переваг компанії TOPIAR. Якщо у якості виконавця вами буде обрано нашу компанію — озеленення не обмежиться простим підбором рослин та їх висаджуванням.

Можливо, ви вже знаєте, що висадка рослин — це один із завершальних етапів створення унікального ландшафтного дизайну. При цьому всі операції будуть проводитися кваліфікованими фахівцями, щоб забезпечити зеленим насадженням максимально комфортні умови для зростання та розвитку.

Компанія TOPIAR пропонує весь спектр професійних ландшафтних послуг за оптимальною ціною. До початку робіт ми надаємо докладний кошторис (прорахунок) на необхідні послуги, а після закінчення робіт підготуємо вам повний пакет звітної документації. Наші ціни на озеленення ділянки "під ключ" цілком доступні - і в результаті ви отримаєте помітну економію і, звичайно, вам не доведеться займатися цією складною справою власноруч.


Початкові етапи послуги з озеленення вашої території

Для нас дуже важливо завершити роботи в точно обумовлений термін, тому ми особливо контролюємо цей момент та працюємо за попередньо узгодженими планами. Зараз ви дізнаєтеся про схему співпраці з нами – переконайтеся наскільки вона проста і прозора:

 • Почати можна з телефонної консультації - вона повністю безкоштовна. Так ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання, зможете погодити час для візиту спеціаліста та ознайомитись із прайсом на озеленення.
 • Точно в обумовлений термін наш фахівець прибуває до вас на ділянку. Його завдання – органічно вписати озеленення присадибної ділянки у загальний ландшафтний дизайн та максимально повно зафіксувати ваші побажання.
 • На третьому етапі ми розробляємо два варіанти індивідуальних концепцій та дизайн проєкт озеленення.
 • Готовий проєкт проходить статус погодження, після чого формується кошторис. Вартість робіт з озеленення розраховується заздалегідь - це дозволяє планувати бюджет.
 • Після підготовки робочої документації на ділянку виїжджають наші майстри, які починають роботи. Комплексне озеленення може зайняти чимало часу, але й обсяг операцій буде солідним.

Фінальний етап – здавання об'єкта! Ми на пряму зацікавлені в тому, щоб результат був якомога ближчим до того, як ви собі уявляли вашу ділянку. Тож наші співробітники вкладають в озеленення саду, присадибної території чи іншого об'єкта усі свої знання та весь свій професіоналізм.


Розробка проєкту – озеленення на ділянці

Хочете ідеальний та гармонійний дизайн своєї ділянки? Тоді вам потрібно не пошкодувати часу та максимально ефективно попрацювати разом із нашими співробітниками. Звичайно, більшу частину проєктних робіт виконуватимуть фахівці нашої компанії — але, якщо ви детально ознайомитесь із запропонованими вам прикладами озеленення та докладно відповісте на запитання, результат буде наближений до ідеалу.

Плануючи озеленення під ключ, ми:

 • Створюємо план ділянки з урахуванням планування, рельєфу та зелених насаджень. Якщо дерева та чагарники на території перебувають у хорошому стані та вписуються у загальну концепцію – їх цілком можна зберегти, включивши до загального дизайн-проєкту.
 • Проводимо зонування ділянки, поділяючи двір і всю територію на багатофункціональні зони, наприклад - вхідну зону перед будинком, господарську зону, зону для відпочинку. Правильне зонування дозволяє ефективно використовувати всю доступну площу.
 • У зонах, що виділяються під озеленення, передбачимо доріжки, водоймища, інженерні мережі та інші елементи. Вони забезпечать привабливий зовнішній вигляд, зручність експлуатації та комфорт для рослин.
 • Підберемо гарний видовий склад рослин для газонів, клумб, альпійських гірок, живоплотів та інших об'єктів, що підлягають озеленення. При виборі видового складу враховуються як побажання замовника, і особливості рослин, і навіть їх сумісність. Дуже важливо, щоб зелені насадження розвивалися максимально природно, і не вимагали зайвого догляду - саме з цим розрахунком ми підбираємо дерева, чагарники та трав'янисті рослини.

Усі рішення — і ті, що стосуються зонування ділянки, і стосуються самого озеленення — узгоджуються із замовником. Тільки після того, як власник ділянки буде задоволений запропонованим проєктом, ми розпочинаємо підготовку робочої документації та виконуємо роботи з озеленення території.


Виконання робіт із озеленення ділянки

Повноцінне та якісне озеленення та благоустрій ділянки – тривалий процес, що передбачає виконання комплексу робіт:

 • На першому етапі проводиться розмітка території згідно із затвердженим планом. Межі функціональних зон та окремих елементів переносяться на місцевість та фіксуються.
 • Виконуються підготовчі роботи, які включають вивіз будівельного сміття, прибирання або проріджування наявних зелених насаджень, коригування або формування рельєфу. Для об'ємних земляних робіт може бути залучена спецтехніка.
 • Далі формується мережа комунікацій - дуже часто озеленення перед будинком вимагає прокладання дренажних труб або монтажу систем автоматичного поливу. На цьому ж етапі формуються чаші та стоки для штучних водойм, які будуть невіддільним елементом ландшафту.
 • Робітники завозять ґрунт або модифікують наявний на ділянці ґрунт.

Тільки після завершення підготовчого комплексу робіт фахівці компанії починають озеленення. Цей процес включає:

 • висаджування дерев та чагарників;
 • висаджування рослин на клумбах та альпійських гірках;
 • посів чи укладання готового газону;
 • монтаж декоративних бордюрів та інших елементів.

Паралельно з озелененням або після завершення проводяться інші роботи з благоустрою — від зведення альтанок до монтажу освітлення.


Ціни та вартість на озеленення та благоустрій у Києві

Якщо вашою метою є комплексне озеленення, вартість робіт можна буде розрахувати тільки після погодження плану. Пов'язано це з тим, що в кошторисі враховується ціла низка параметрів:

 • витрати на розробку проєкту;
 • витрати на земляні роботи - від вирівнювання ґрунту до формування клумб;
 • витрати на підготовчі роботи – монтаж дренажу, доріжок, освітлення, систем для поливу;
 • вартість самих рослин, ґрунтосумішей, добрив та витратних матеріалів.

Як результат, вартість озеленення ділянки залежатиме від площі території, планування, складності ландшафту та десятка інших факторів. При цьому наша компанія прагне зробити ціни на озеленення ділянки максимально доступними:

 • З одного боку, ми пропонуємо дійсно якісні та сучасні рішення.
 • З іншого боку, ви завжди знаєте, за що платите, а вкладені кошти гарантовано приносять результат.

Ознайомитесь із попередніми розцінки на послуги з озеленення ділянки, а також із запропонованими рослинами, обладнанням та аксесуарами для зелених насаджень ви можете на нашому сайті.

Також варто мати на увазі, що власники великих ділянок можуть розраховувати на спеціальні знижки.


Замовити озеленення ділянки в Києві

Щоб замовити озеленення ділянки – ознайомтесь із інформацією, що представлена на сайті, та зателефонуйте нам. Ми:

 • відповімо на всі ваші запитання та надамо експертні консультації;
 • попередньо розрахуємо вартість робіт;
 • направимо спеціаліста для огляду ділянки та підготовки ескізного проєкту

Якщо ви хочете створити затишний зелений куточок, в якому можна буде відпочити та насолодитися єднанням з природою - замовити озеленення дачі, заміського будинку чи іншого об'єкту варто у компанії TOPIAR.


FAQ

Яка гарантія на озеленення від TOPIAR?

Ми надаємо гарантію на наші рослини та роботи від 1 року. У випадку, якщо ви вибираєте сервісний догляд за своєю територією від компанії TOPIAR, термін дії гарантії автоматично буде продовжено.

Чому замовити озеленення слід саме у TOPIAR?

Замовити озеленення у нашої компанії стане не тільки вигідним вкладенням коштів, а й приведе до найкращого результату. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісно виконану роботу. Крім того, комплексний підхід дозволяє нам виконувати весь спектр ландшафтних робіт із найвищою якістю. Для того, щоб переконатися в цьому, просто зайдіть у галерею наших робіт.

З чого розпочати озеленення своєї ділянки?

Насамперед рекомендуємо почати з безкоштовної консультації з нашим фахівцем. Вас не тільки з радістю проконсультують щодо подальших дій, а й організують зустріч на вашому об'єкті.

Як замовити озеленення ділянки від компанії TOPIAR?

Для замовлення послуг з озеленення вашої території просто зв'яжіться з нами за телефоном +38 (067) 180 30 80. Наш менеджер надасть вам детальну консультацію щодо наших послуг та процесу робіт, а також підготує та надішле вам необхідну інформацію.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання