Ландшафтне проектування

Дізнатись вартість
проектів
реалізовано
га
озеленено компанією
років
на ринку ландшафтних послуг
фахівців
кваліфікованих
Наші переваги
01
Безкоштовна 3D візуалізація для кожного проекту
02
Розробляємо 2 концепції дизайну
03
Гарантія на рослини і роботи
04
Комплексний підхід до реалізації об'єкта
05
Індивідуальний і неповторний дизайн
06
З 2010 року робимо Україну зеленою

Професійне проектування ландшафту

Це мистецтво перетворення безликої прилеглої території будівлі в мальовничу ділянку, а також поліпшення існуючого природного ландшафту декоративними елементами, роблячи територію привабливою і комфортною для життя. Квітучі сади, вічнозелені тераси або химерні архітектурні композиції з підсвічуванням і фонтанами — ці та багато інших ідей реалізують команда TOPIAR.
Наші роботи — доказ професіоналізму
Понад 450 успішних проектів
Щоб створити ділянку, яка подарує естетичне задоволення, необхідно врахувати безліч дрібниць. Застосування прогресивних рішень і професійний підхід дозволяють створювати зони для відпочинку такі, що не тільки радують око, але і здатні позитивно впливати на здоров’я та емоційний стан людини. Наші фахівці використовують знання в галузі архітектури, будівництва, проектування, пропонуючи авторські ідеї та втілюючи оригінальні задумки в реальність.
Фото
3D тур
01
01
Створюємо зони для релаксу

Малюючи в уяві свій райський куточок, замовник не завжди може передбачити всі тонкощі і труднощі процесу ландшафтного проектування. Наші фахівці беруть всі турботи на себе. Результатом готового проекту буде візуалізація ідеально продуманого ландшафту з усіма необхідними кресленнями, що включають технічні рішення і підбір зелених насаджень.

01
01
Єднання з природою
Ландшафтне проектування — здатність покращити вигляд ділянки враховуючи Ваші побажання. Ним можна займатися самостійно, але звернення до фахівців з досвідом економить час і гроші. Таке рішення забезпечує очікуваний результат, який збережеться на десятиліття.
Фото
3D тур
01
01
Функціональний простір

Основною ідеєю цього проекту було поєднання активного сімейного відпочинку і лаунж зони. Прекрасне зонування, від парковки до внутрішнього дворика. Чіткі лінії ступенів і доріжок залучають і дають можливість з легкістю пересуватися по улюбленому саду. Наша команда експертів перетворила цей проект в затишний сімейних куточок.

01
01
Оберіть тип об'єкта для озеленення та менеджер підготує прорахунок
Комерційні об'єкти
Отримати прорахунок
Житлові комплекси
Отримати прорахунок
Приватні будинки
Отримати прорахунок
0
Наша команда
Анастасія Бардонова
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОЕКТУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
Марія Якимчук
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Дмитро Романюк
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Діана Манжос
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙНЕР
Борис Третьяков
головний інженер
Ясин Козинець
інженер

Кількість клієнтів за рекомендацією

Після роботи з клієнтом ми отримуємо зворотний зв'язок. Так ми контролюємо якість, покращуємо сервіс та не розслабляємося.

Індивідуальний та неповторний дизайн

100 %

Швидкість виконання робіт

93 %

Загальна задоволеність клієнтів

97 %

77%
Портфоліо робіт
Етапи робіт
01
Зустріч на об'єкті
1 день
02
Розробка концептуального рішення
від 7 днів
03
Затвердження генерального плану
від 1 дня
04
Робоча документація з інженерними кресленнями
від 14 днів
05
Якісне виконання будівництва та озеленення
від 30 днів
06
Гарантія і сервісна підтримка
1 рік
Зв'язатися з нами
Клієнти

Дивовижно, наскільки ми їх любимо. Вони відмовляються від нудних ідей, і з цієї причини ми працюємо в два рази старанніше, щоб порадувати їх результатом.

Якщо ви теж бажаєте створити щось цікаве і прекрасне — зв'яжіться з нами.

Стати нашим клієнтом
01
Відгуки клієнтів
Ірина Кравченко
Рославичі
Ми вирішили зайнятись благоустроєм території навколо будинку щойно придбали його. Обираючи компанію, що буде створювати ландшафтний проект, ми звертали увагу на зроблені роботи. Найбільше у вже готових проектах компанії TOPIAR сподобались візуалізації. Дуже сподобалась швидка та якісна робота дизайнера, що врахувала абсолютно всі наші побажання. Тим, хто лише планує зайнятись благоустроєм ділянки бажаю, щоб всі бажання співпадали з можливостями та щоб все намальоване змогли втілити в життя.
01

Ландшафтне проектування ділянок від TOPIAR

Напевно, ви мрієте про гарний дизайн навколо свого будинку, котеджу чи таунхаусу. І перший крок до виконання вашої мрії – звернутися до ландшафтної компанії TOPIAR. Наші фахівці готові виконати всі найскладніші роботи, щоб ви змогли відчути затишок і насолоджуватися своєю ділянкою.

Ландшафтне проектування – це мистецтво, що дозволяє зробити зі звичайної присадибної ділянки справжній райський сад, де ви зможете насолоджуватися єднанням із природою та споглядати красу цього світу. Але не варто думати, що це так просто.

Фахівець, який займається професійними розробками ландшафтного проектування дизайну, повинен мати глибокі знання в різних сферах, мати неабияку фантазію і мислення, знати останні тенденції в цій сфері та мати значний досвід. Яскравим представником поєднання всіх необхідних якостей є компанія TOPIAR, яка з радістю втілить усі ваші найсміливіші та найзухваліші мрії про сад.

Етапи співробітництва зі студією ландшафтного дизайну:

 • Після оформлення заявки на сайті, менеджер зв'язується з вами для узгодження деталей та уточнення замовлення.
 • Фахівці компанії виїжджають на об'єкт, щоб визначити точний обсяг робіт, характер ґрунту, розташування господарських будівель та визначення інших особливостей ділянки.
 • Укладання договору, розробка індивідуальної концепції благоустрою.
 • Проектування. В результаті клієнту буде надано дві візуальні концепції, що дозволять вибрати найбільш гармонійний дизайн території.
 • Розробка робочої документації (планування автополиву, мощення, складання дендрологічного плану, посадкових креслень), розрахунок необхідних матеріалів та складання кошторисів. Узгодження бюджету із клієнтом.
 • Благоустрій території згідно із затвердженим проектом під керівництвом дизайнера.
 • Здача об'єкта клієнту та повний розрахунок. Підписання акту виконаних робіт.

Ландшафтний дизайн проект

Насамперед дизайнер повинен детально вивчити план вашої ділянки, оглянути все на місці. І, взявши до уваги всі необхідні фактори, може почати розробляти проект ландшафтного дизайну. Цей процес складається з декількох етапів, що послідовно йдуть один за одним.

Розберемо детальніше, що включає ландшафтний дизайн проект ділянки:

 • Ескіз ландшафтний дизайн проекту;
 • Виконання тривимірного ландшафтного проекту;
 • Візуалізація ландшафтного проекту у форматі 2D;
 • Генеральний план проекту ландшафтного дизайну ділянки;
 • Дендроплан;
 • Креслення розбивочне;
 • Креслення посадки рослин;
 • Розробка план-схеми системи автополиву;
 • Схема освітлення ділянки;
 • Геодезичне або топографічне знімання для оцінки рельєфу ділянки (при необхідності);
 • Робочні креслення проведення ландшафтного озеленення та проектування дизайну.

Всі роботи, що проводяться на вашій ділянці, знаходяться під суворим контролем та наглядом дизайнера проекту. Адже не дотримання різних аспектів, може призвести до того, що рослини у вашому саду не зможуть прижитися і просто загинуть. Наші дизайнери враховують всі фактори, починаючи від кислотності ґрунту, і сонячно-тіньових вподобань рослин при створенні вашого неповторного проекту.

Саме тому наші роботи досить просто втілити в життя, адже наші ландшафтні проекти є реальними, вони формуються на основі чітких даних, а не міфічних задумів автора креслень. Крім того, ми впевнені у якості своєї роботи та даємо вам гарантію 12 місяців на нашу роботу.

Ландшафтне проектування

Готуючись до ландшафтного проектування, проводиться збір наступних даних:

 • ідея, бачення та бажання замовника, його погляд на свою ділянку;
 • визначення функціональності ділянки, її розбивка на зони;
 • кліматична зона знаходження ділянки;
 • рельєф території, що використовуватиметься;
 • хімічний та фізичний склад ґрунту;
 • місця прокладання всіх комунікацій;
 • наявність джерела води, розрахунок необхідної подачі;
 • проблемні зони ділянки;
 • наявність та стан зелених насаджень;
 • архітектура будівель, що розташовані на ділянці.

Хороша новина - втілити всі ваші прекрасні мрії про затишну дачну ділянку, де ви зможете не тільки відпочити від щоденної метушні, а й отримати справжню насолоду від єднання з природою, споглядання її краси вам допоможуть фахівці компанії TOPIAR. Компанія знаходиться на ринку подібних послуг України вже понад 10 років. За цей час втілено багато проектів.

Наше головне правило, це чітке дотримання побажань клієнта та виконання замовлень у строк. Саме тому, кожну зустріч із клієнтом, ми намагаємось зробити максимально інформативною та результативною. Для цього дуже важливо прийти до взаєморозуміння, адже чим ви детальніше розповісте про себе, свої захоплення та уподобання, тим точніше дизайнери зможуть передати вашу індивідуальність і неповторність у своєму проекті. Тільки за таких умов ваш сад буде відображенням вас самих та вашого душевного стану.

Ландшафтний дизайн - це не тільки план посадки рослин на ділянці. Це складна робота, яка починається з вивчення технічної документації ділянки та аналізу ґрунту. Тільки маючи всі необхідні дані, дизайнер та інженер можуть правильно скласти схему поливу, висадки рослин, розміщення освітлення. Саме всі ці деталі в комплексі створять у результаті ту чарівну атмосферу вашого саду, якої ви прагнете і полегшать експлуатацію об'єкта.

Ландшафтний дизайн своїми руками справа складна та невдячна. Адже не маючи всіх необхідних знань, дуже важко зробити все правильно. І в результаті ви отримаєте море витрачених сил і грошей, а ось результат виявиться зовсім не той, що ви очікували.

Найкраще довірте створити свій ландшафтний проект ділянки професіоналам. І отримайте на виході розкішну ділянку з садом своєї мрії, де ви зможете приємно проводити час разом зі своїми друзями та сім'єю, насолоджуючись навколишньою красою та гармонією.

Замовте ландшафтний проект тільки у найкращих – ваш TOPIAR!

Як планується дизайн на ескізах:

 • Рослини одного або близькоспорідненого виду мають бути в одній композиції. Вони мають бути близько один від одного, а якщо такого немає - вся площа виглядатиме порожньою і не матиме спільної композиції.
 • Також не варто вдаватися до такого способу вирощування кущів та дерев, як прямі лінії та перпендикулярність, тому що це заважає кущистості рослин і виглядає надто суворо.
 • Важливе правило також впливає загальний вигляд у кінцевому підсумку. Не бажано висаджувати рослини у симетрії. Якщо хочете, щоб потім все виглядало не тільки красиво та привабливо, але також живо та природно, то створюйте композиції збалансовані, але не надто симетричні.

Додаткові креслення для роботи перед основним етапом

Один із найважливіших етапів, який включає детальний опис ландшафтного проекту. Він може бути деталізованим та поверховим, на відміну від потреб клієнта. Отже, до документів цьому етапі належать такі:

 • Баланс усієї зони – підрахунок усіх деталей для точного складання кошторису.
 • Розрахунок підсумкового кошторису - кінцева сума.
 • Підрахунок всього асортименту зелені та архітектурних елементів.
 • Посадкова розмітка місцевості – розподіл місця зелених компонентів, архітектурних елементів, водних точок тощо.
 • Точні дані щодо освітлювальної мережі та підсвічування. Важливо продумати інженерні складові на етапі проєктування та реалізувати їх до робіт з озеленення.
 • Схема водовідведення та стоку – у приватному секторі обов'язково, щоб не було застою води при зливах і шквалах.
 • План системи поливу та зрошення – потрібно скласти після перегляду ескізу насаджень на ділянці, щоб усі рослини були у зоні зрошення.
 • Планування дренування – важлива складова, оскільки внаслідок розростання коренів та частого поливу може відбуватися заболочування та розмив ґрунту.
 • Планування всіх водних елементів, що є у плані – головну роль тут грають матеріали, розташування, підпірні стіни всіх суб'єктів.
 • Модель поділу та розмежування всієї місцевості – для правильного компонування доріжок, їх площ тощо.

Насадження рослин та встановлення архітектурних елементів

Рекомендуємо починати з геодезії ділянки, далі здійснити перевірку земельних мас. Після цього можна зайнятися реалізацією водовідведення, дренажу, а також плану освітлення та енергоподачі. Наступним етапом буде розробка дендроплана і, зрештою, генеральний план цієї роботи.

Отже, до плану озеленення входять різні елементи. У тому числі – великі (дерева, чагарники) і дрібніші, але не менш важливі деталі, наприклад - газон. Другий пункт у ландшафті займає вода та все, що з нею пов'язано:

 • Водойми - найважливіше значення у цьому грають матеріали. Якщо потрібне водоймище – подбайте про основу та обробку. Вибирайте місце у тіні, щоб матеріали не перегрівалися.
 • Струмки та каскади. Каскади потрібно планувати також дуже обережно, щоб після необережності вода не перевищувала рівень, не псувала газон та навколишнє середовище.
 • Фонтани. Якщо хочете додати до ландшафту чогось цікавого, подумайте про таку споруду як фонтан. Якщо хочете створити ввечері затишну атмосферу, додайте світлові ефекти, проте приділіть увагу проводці, щоб потім не було небезпеки у використанні.
 • Садові акваріуми – якщо ви зважилися створити у себе в саду водойму з живими рибами, то подбайте про хорошу глибину, фільтрову систему води, місце для годування риб та УФ-лампи в системі знезараження води.

Також обов'язково мають бути присутніми елементи малих архітектурних форм. Навіть якщо ви не маєте уявлення про те, що це, то ви точно бачили такі елементи у повсякденному житті.

До елементів малих архітектурних форм належать:

 • ліхтарики для доріжок та підсвічування всього комплексу;
 • урни;
 • фонтани для питної води;
 • садово-паркові меблі;
 • розважальний декор (дитячі майданчики тощо).

Звичайно, ви переконалися, скільки нюансів слід врахувати при ландшафтному проектуванні. Якщо ви довіритися нашій компанії, ви зможете переконатись у тому, що наші фахівці знають, як робити добре та якісно цю роботу. Проектування ландшафтного дизайну  ми робимо комплексно, якісно та з гарантованим тривалим терміном використання.

Як замовити ландшафтний дизайн проект у компанії TOPIAR?

Для того, щоб замовити ландшафтне проектування у Києві від компанії TOPIAR просто наберіть нас за телефоном: +38 (067) 180 30 80. Наш менеджер з радістю відповість на всі ваші запитання, а також підготує комерційну пропозицію на проектування саме вашої ділянки, а також надішле приклади наших проектів.

FAQ

Чому варто замовити ландшафтний проект ділянки саме у TOPIAR?

Наша компанія займається ландшафтним дизайном з 2010 року і за цей час створила команду найкращих фахівців ландшафтного дизайну, архітектури, будівництва, дендрології та інженерії. Наші проекти вигідно відрізняються від інших якістю опрацювання як візуальної складової, так і робочої документації.

Яка вартість ландшафтного проектування від TOPIAR?

На ціни на ландшафтне проектування ділянки впливають її особливості: площа, рельєф, побажання клієнта. Для зручності наших клієнтів ми надаємо три формати співпраці. Таким чином, розробка ландшафтного проекту від TOPIAR стартує від 2000 грн за сотку. Зателефонуйте нам прямо зараз, і ми надішлемо три прайси на ландшафтне проектування.

Які гарантії ландшафтного проектування ділянок від TOPIAR?

Ще на початку співпраці, ми розробляємо дві концепції благоустрою на основі вподобань клієнта та особливостей окремої ділянки. Клієнт може вибрати, що йому найбільше подобається з двох варіантів. Таким чином, фінальна концепція гарантовано подобається нашим замовникам, адже у ній зібрані усі ваші побажання.

04
Написати нам
Контактні дані
Ім'я та прізвище

як до Вас звертатися?

E-mail

ми Вам зможемо надіслати наші пропозиції

Номер телефону

номер, за яким ми зможемо з Вами зв'язатися

Повідомлення

напишіть Ваше питання